Z Kuşağının Müzisyeni Hakan Özgünlü: Gençler kendilerini eğlendiren müzikler istiyor!

Z Kuşağının Müzisyeni Hakan Özgünlü: Gençler kendilerini eğlendiren müzikler istiyor!

Hakan Özgünlü hakkındaÇıkardığı son teklisiyle özellikle Z kuşağının dikkatini çekmeyi başaran Hakan Özgünlü, müzikseverlerin artık eğlendirici içerikler istediğini ifade etti. Bu yönde çalışmalarını sürdürdüğünü belirten genç ve başarılı müzisyen Hakan Özgünlü, şu dönemde en çok eğlenmeye ihtiyaç duyduğumuzu ve bir sonraki teklisinde de dinleyicilerini heyecanlandıracak içerikler oluşturacağını söyledi: 

Ne yazık ki toplum olarak zor zamanlar geçirdik. Gerek pandemi gerekse doğal afetler derken ülkece daha çok eğlenmeye ihtiyaç duymaya başladık. Artık ne içerik olursa olsun son tüketici eğlendirici içerikler istiyor. Müzik dünyasında hatta gıda sektöründe de herkes ve her şey tamamen eğlenceye dönmüş vaziyette. Hizmet sektörü işini tamamen Show’a dökmüş durumda. Bir yemek restoranında bile yemek yemeğe gittiğinizde davullar zurnalar sizleri karşılıyor. Bazen bu durum hoş olsa da bazen de fazla abartıya kaçmıyor değil. Ben yine de tüm işletmecilerin ve eğlence sektöründe hizmet veren kişilerin bu tarz etkinlikleri yapmasında bir sakınca görmüyorum. 

Aynı zamanda Z kuşağının Rap müziğe olan ilgisini de yorumlayan başarılı ve genç müzisyen Hakan Özgünlü: 

Rap müzikte genelde bir isyan vardır. Bir haykırış ve eleştiri var. Z kuşağı genel olarak her şeyi eleştiriyor. Memnun olmuyor. Bu durumun da müziğe yansıması tabii bir olaydır. Ancak bazen hakarete ve aşırıya kaçması durumunu doğru bulmuyorum. Elbette eleştireceğiz, yorumlayacağız ama her şeyi sınırında yapmamız gerekiyor. Bunu başarabilirsek her müzik hak ettiği değeri görecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam