Z6 Pro : 100MP arka kameralı telefon

Z6 Pro : 100MP arka kameralı telefon

Arka kameralarda üçlü sistemler genellikle, 24MP ortalamaya sahip. Nokia, en çok arka kamera kullanan akıllı telefon üreticisi olmayı başarmıştı. Z6 Pro

Arka kameralarda üçlü sistemler genellikle, son dönemlerde çok sık kullanılıyor. Bu kameraların özellikleri ise, ağırlıklı olarak 24MP ortalamaya sahip. Son olarak Nokia, en çok arka kamera kullanan akıllı telefon üreticisi olmayı başarmıştı. Z6 Pro ise sizi şaşırtacak.

Bilindiği üzere Lenovo, bir pazarlama stratejisi olarak genellikle modelleri ile ilgili abartılı bir haber çıkarır. Ancak bu seferki haber sızıntısı, Lenovo şirketinin en yetkili ağızlarından birisi tarafından ortaya atıldı.Popüler işlemci markası olan Qualcomm kullanılarak üretilecek Z6 Pro, yüksek megapiksele sahip bir model ile geliyor.

z6 pro

Lenovo hakkında her ne kadar olumlu görüşler yer alsa bile, bazı eleştirmenler tarafından da sert yorumlar alıyor. Çoğunlukla şirketin; megapiksel arttıracağına, yazılımı arttırması yönünde telkinde bulunuluyor.

Bilindiği üzere kuruluş, kamera lensleri ve yazılımı bakımından biraz eski bir model kullanıyor. Bu nedenle Lenovo akıllı telefonları, çözünürlük olarak düşük segmentte değerlendirilebilir.

Lenovo 100MP kameralı akıllı telefon; en çok tartışılan konulardan bir tanesi olarak bilinen, “kameralarda yazılım mı, donanım mı ” tartışmasını yeniden başlatacak.

Hakan Muhafız 2. sezon fragmanı çıktı!

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji