Zafer Alagöz'den, Erşan Kuneri'nin Gibi dizisiyle kıyaslanmasına benzetmeli yanıt: 'Nişastalı su muhallebisi'

Zafer Alagöz'den, Erşan Kuneri'nin Gibi dizisiyle kıyaslanmasına benzetmeli yanıt: 'Nişastalı su muhallebisi'

Türkiye’nin son günlerde en çok konuşulan projelerinden bir olan Erşan Kuneri sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Türkiye’nin son günlerde en çok konuşulan projelerinden bir olan Erşan Kuneri sosyal medyanın da gündemine oturdu. 8 bölümden oluşan Erşan Kuneri, geçtiğimiz hafta yayına girmişti. Diziyi çok beğenenler olduğu kadar eleştirenler ve Cem Yılmaz’ın eski yapımlardan uzak bulanlar da oldu.

Twitter’da bir kullanıcı Erşan Kuneri’yi çok beğendiğini belirterek, “Gibi” dizisine benzettiğini söyledi.

“2 FIRIN EKMEK YEMESİ GEREK”

Yapımda rol alan Zafer Algöz de bu izleyiciye “Gibinin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek,4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek” yanıtını verdi.

Başka bir kullanıcı da bu yanıtın altına “Zafer Abi bu işin uzmanı sensin lakin seyirci olarak söylüyorum Gibi başka bir şey. Keşke sen ve Cem Abi Gibi’de bir bölüm de olsa oynasanız. Off ne güzel olurdu Feyyaz Yiğit komedisinde sizi görmek. ” yazdı.

Zafer Algöz de bu kullanıcıya “Feyyaz Yiğit komedisi mi” yanıtını verdi.

“NİŞASTALI SU MUHALLEBİSİ”

Başka bir Twitter kullanıcısı bu sözler üzerine “Sevgili Zafer Abi, kıyaslamak yerine ayrı kulvarlarda görmek daha doğru olur muydu acaba. Bir de Gibi ekibinin de duayen bir abisi olarak daha yapıcı bir yorumun hoş olurdu diye düşünmeden edemedim. Seviliyorsun abicim, saygılar” yorumunda bulundu.

Zafer Algöz bu yanıta “Nişastalı su muhallebisiyle, kaymaklı ekmek kadayıfını mukayese etmeyelim derim. Yoksa tabii ki herkesin zevki birinci mevki” sözleriyle cevap verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Kültür Sanat