Zarrab iddiasına canlı yayında yanıt verdi

Zarrab iddiasına canlı yayında yanıt verdi

Şarkıcı Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler'den boşanmaya hazırlanıyor. Boşanma haberlerinin ardından Hadise'nin Reza Zarrab'la görüştüğü öne sürüldü. Çıkan söylentilere İbrahim Tatlıses son noktayı koydu.

Dört ay önce evlenen Hadise ile Mehmet Dinçerler''in boşanacağı ortaya çıktı.

Hadise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim" ifadelerini kullandı.

Söylemezsem Olmaz programında boşanma aşamasında olan Hadise'nin bir dönem yasak aşk yaşadığı iddia edilen Reza Zarrab ile görüştüğü öne sürüldü.

Programda konuşulan iddiaya İbrahim Tatlıses canlı yayına bağlanarak cevap verdi.

CANLI YAYINDA İDDİALARI YALANLADI

İbrahim Tatlıses programın yayınlandığı esnada Seren Serengil'i arayarak haberlerin tamamen yalan olduğunu söyledi. Tatlıses'le konuştuktan sonra konuyla ilgili herkese açıklama yapan Seren Serengil, "İbrahim Tatlıses, Reza'yı oğlu gibi sever biliyorsunuz. Ameliyatını filan Reza yaptırmıştı.

İbrahim Bey, bu haberlerin doğru olmadığını, Reza'nı ne Hadise'yle, ne Ebru'yla ne de başka biriyle olma durumunun olmadığını söyledi" ifadelerini kullandı.

Sürpriz boşanma kararının yankıları sürerken gazeteci Arif Hür, kaleme aldığı yazıda, Hadise'nin en büyük pişmanlığını açıkladı.

Arif Hür, "Önce Kaan Yıldırım'dan ayrılan şimdilerde ise Mehmet Dinçerler'den boşanmaya hazırlanan Hadise'nin en büyük pişmanlığının sosyal medyadan sevgilisi ve eşiyle fotoğraf paylaşmak olduğu iddia ediliyor...

Hadise bir sonraki ilişkisinde fotoğraf paylaşımında bulunmazsa kimse şaşırmasın..." ifadelerini kullandı.