Zeynep Bastık evlendi! Düğüne katılan Aslı Bekiroğlu'nun kıyafeti olay oldu!

Zeynep Bastık evlendi! Düğüne katılan Aslı Bekiroğlu'nun kıyafeti olay oldu!

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, bir süreden bu yana birlikte olduğu reklamcı Tolga Akış ile dünyaevine girdi. İkilinin sevenlerinin ilgi gösterdiği düğüne, oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun kıyafeti damga vurdu.

Gençler tarafından sıklıkla takip edilen şarkıcılar arasında yer alan Zeynep Bastık, bir süreden bu yana birliktelik yaşadığı ve geçtiğimiz günlerde nişan taktığı Tolga Akış ile dünyaevine girdi.

zeynep-bastik-cesme-039-de-evlendi-2-14252291-o.jpg

İkilinin düğün törenleri, Çeşme'de yapıldı. Zeynep Bastık'ın düğününe ünlü isimler akın etti. Ünlüler arasında adeta şıklık yarışı yaşandı. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir de nikaha katılanlar arasındaydı. Bastık'ın nikah şahidi olan Koç, "Çok güzel bir gün, mutluluklar diliyorum." ifadelerini kullandı. Koç, sevgilisi Özdemir'e iltifat ederek, "Yanımda çok da güzel bir kadın var" dedi.

zeynep-bastik-cesme-039-de-evlendi-3-14252291-o.jpg

EDİS, ÖZEL OLARAK HAZIRLANDI

Berfu Yenenler ile Eser Yenenler de düğünden fotoğraflarını paylaştı. Berfu Yenerler, şıklığıyla dikkat çekti.Şarkıcı Edis, yakın dostu Bastık'ın düğünü için siyah bir smokin giydi.

zeynep-bastik-cesme-039-de-evlendi-5-14252291-o.jpgzeynep-bastik-cesme-039-de-evlendi-4-14252291-o.jpg

BEKİROĞLU'NUN KIYAFETİ DAMGA VURDU

Gözlerin çevrildiği düğüne, damga vuran ise Oyuncu Aslı Bekiroğlu oldu. Düğüne sevgilisi Çağrı Telkıvıran ile birlikte katılan Aslı Bekiroğlu'nun yazlık bir elbise tercih ettiği görüldü. Bekiroğlu, mayo üzerindeki tül elbisesiyle göz doldurdu.

zeynep-bastik-cesme-039-de-evlendi-6-14252291-o.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin