Ziyad Apaydın Güvencesiyle Oyun Dünyasında Misali2

Ziyad Apaydın Güvencesiyle Oyun Dünyasında Misali2

Online bilgisayar oyuncularının ve rakiplerinin yakından takip ettiği Ziyad Apaydın, İstanbul’da online oyun kategorisinde yeniliklere yer veriyor!

Türkiye’nin oyun motoru ve online oyun geliştiricisi olarak, ekibinin liderliğini sürdürüyor, mobil oyun severlere yeni bir hizmet sunuyor.

Online Oyunda Misali2 Markasına İlgi Yükseliyor!

Genç bilgisayar oyuncuların 2010 yılından bu yana gelişmekte olan Misali2 sunucularını ve oyunlarını takip ettiğini biliyor muydunuz? Zeval2 ve Misali2 markalarının oyun yapısını geliştiren, oyuncularına sürekli olarak yeni bir oyun tarzı sunan Ziyad Apaydın, CEO’su olduğu markaların gelişimini aralıksız ileriye taşıyor.

Online oyun kategorilerinde yeni bir döneme ışık tutan ZiyadMisali, Türkiye’deki genç gamer’ların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Özellikle online oyunlarda oyun motorunun geliştirilmesi ve yeni oyun alanlarının liderliğinin yapılması konusunda oldukça hevesli bir ekiple çalışıyor. Misali2 ve Zeval2 oyunlarının yapımcısı olan NYSTORM takma adlı yazılımcı ile ortak oldukları biliniyor.

Profesyonel çalışma alanı ve genç girişimcilere açtığı kapılarla, rakiplerini geri planda bırakıyor. Türkiye’nin online oyun alanında en iyi online seçenekleri, reklam ve hizmet alanını genişleterek sürdürmeye devam ediyor. Misali2 ekibinin liderliğini yaparken, CEO’su olduğu online oyun markasının gelişiminde, dünya markalarını ve oyun fuarlarını da takip ederek, rakiplerini geri planda bırakıyor. Oyuncularıyla kurumsal bir çalışma alanına sahip olan Ziyad Apaydın, Türkiye sınırları içerisinde zirveye giderek yaklaşıyor.

Ziyad Apaydın İle Online Oyun Piyasası Zirveye Yaklaştı!

Türkiye’de online oyun ve mobil oyun alanındaki gelişimler 2000’li yıllardan beri devam ederken, Ziyad Apaydın ile Misali2 oyunları gençler arasında 2013 yılından günümüze duyulmaya başlayan isimler arasında yerini alıyor.

Türkiye’deki online oyun alanında yeni girişimlere yer verirken, ZiyadMisali lakabıyla gençler arasında da oldukça sevilen biri haline dönüştü. Profesyonel çalışma alanında en iyi seçenekleri sunarak, genç girişimcileri bir araya getirmek ve yeniklere açık olmak konusunda da hassasiyet gösteriyor. Türkiye’nin online oyun alanına katkıları ise sık sık onaylanırken, eleştirildiği noktalarda da hizmetlerine yeni düzenlemeler getirmeye özen gösteriyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam