2021’in en karlı olması beklenen kripto para birimleri

2021’in en karlı olması beklenen kripto para birimleri

2021 yılının en kârlı kripto para birimleri açıklandı.

DeFi takipçisi olan analistler bazı kripto paraların diğerlerine göre bir miktar daha yükseliş yaşayacağını düşünülüyor. Bunlardan ilki Compound olabilir. Kendi kripto para birimi COMP kısaltması ile geçen bu proje en iyi DeFi teknolojileri içerisinde yer alıyor.

2021 yılında en fazla kâr getirme ihtimali olan kripto paralardan COMP, USDC destekli ve fintech konusunda büyük yatırımlar söz konusu. Özellikle bankacılık işlemlerinde bu tür kripto paraların daha fazla kullanılması açıkça bekleniyor.

2021 yılı için iyi miktarda kâr getirmesi beklenen bir diğer proje MATIC oldu. Bu kripto para birimi ölçeklenebilir veri kullanılabilirliği odaklı Blockchain teknolojisini temsil ediyor. MATIC ağı üzerinden birçok kripto para kullanıcılara sunuluyor. Bunların tamamı yatırımcıların dikkatini çekmeyi fazlasıyla başarıyor.

Son olarak en fazla yatırım alması beklenen projelerden birisi de MANA. Bu kripto para NFT satışları konusunda önemli miktarda destek sunuyor. Ayrıca satışların daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlıyor. 2021 yılı için analistlerin görüşleri genellikle bu şekilde.

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler
Kripto Para