21 saatte bir ilk yaşandı: Hande Erçel kendi rekorunu kırdı!

21 saatte bir ilk yaşandı: Hande Erçel kendi rekorunu kırdı!

Sen Çal Kapımı dizisinde başrol olarak yer alan Hande Erçel bir rekora daha imzasını attı.

Samimi ve sevecen hallerinden dolayı sevilerek takip edilen Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veriyor. Neşe dolu ve oldukça güzel bir isim olan Hande Erçel Instagram hesabından paylaştığı görselle hayranlarını adeta büyüledi. Son zamanların kuşkusuz en çok konuşulan isimlerinden biri olan Hande Erçel, milyonlarca takipçisini 'güzelliğiyle' doyurdu. 

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncu yaptığı paylaşımla akılları başlardan aldı. Güzelliğini bir kez daha gösteren Hande Erçel, paylaşımıyla birlikte bir rekora imzasını attı. Sık sık kendisi ve sosyal hayatı hakkında paylaşımlar yapan Hande Erçel, bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. İşte Hande Erçel’in sosyal medya hesabında paylaştığı o fotoğraf!

Kafede çekilmiş olan fotoğrafını paylaşarak açıklamasına “#moodswings” notunu düşen Hande Erçel 21 saat içerisinde 3 milyonu aşkın bir beğeni aldı. Instagram tarihinde bir ilk sayılacak kadar yüksek beğeni alan Hande Erçel’e övgü dolu yorumlar geldi. Hayran sayfaları ise Hande Erçel’in bu fotoğrafını ekran görüntüsü olarak paylaştı.

gfdgfhgfhgfhnv.jpg

Kerem Bürsin yorum atmasını bekleyen hayranları ise "Kerem Bürsin'den 'amanın' yorumunu atmasını bekliyorum" gibi sözler yazarak binlerce beğeni aldı. Güneşin Kızları isimli diziyle birlikte oyunculuk kariyerine adım atan Hande Erçel, şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile başrol olarak yer alıyor!

htrfgyfhgjhgh.jpg

Dizideki uyumlarından dolayı sık sık isimleri aşk dedikodularına karışan ikili ise sadece çok yakın arkadaş olduklarını dile getirerek bu konu hakkında konuşmak istediklerini de aktarıyorlar.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin