Esra Bilgiç'in Ramo dizisiyle neden ilişikisi kesildi? Gerçek ortaya çıktı?

Esra Bilgiç'in Ramo dizisiyle neden ilişikisi kesildi? Gerçek ortaya çıktı?

Show TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Ramo dizisinin final tarihi açıklandı. Bunun üzerine hayranları büyük bir üzüntüye çöktü.

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı dizi, yayın hayatına başladığı ilk günlerde etkili senaryosu sayesinde seyircilerini kendine bağlamıştı. Daha sonra dizi kısır döngüye girmiş ve bu süreçte de reytinglerde büyük bir çakılma yaşamıştı. Kısır döngüden çıkarak hikayesine yeniden hayat veren dizinin final tarihide açıklanmış oldu. 

Show TV seyircilerine hitap eden diziler arasında yerini alan Ramo dizisi, her hafta Cuma günleri ekranlara geliyordu. Yarın akşam ekranlara gelecek dizide yine aksiyon ve heyecan hakim olacak. Usta oyuncuların yer aldığı dizide birçok ismin yıldızı da bu dizi sayesinde parlamıştı. Dizi 2 yıldır ekranlarda yer alıyor ve bu süreç içerisinde birçok isim Ramo dizisine veda ederken birçok isimde diziye giriş yapmıştı.

2 yıllık anlaşma yapan Ramo dizisinin finaline de kısa bir süre kaldı. Esra Bilgiç'in yeni bir projeyle el sıkışması ise seyircilerin dikkatlerinden kaçmamıştı. Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç'in bir reklam projesinde yer alacağı kısa bir süre önce magazin sayfaları tarafından duyurulmuştu.

Show TV ekranlarında yer alan Ramo dizisinin finali ise sayılı günler kaldı. TV100'ün haberine göre dizinin final yapmasına sayılı günler kaldı. 5 bölüm daha ekranlarda olacak dizi daha sonra defterini kapatacak ve arşive taşınacak. Anlaşması yenilenmeyen dizinin reytinglerinde de ise kısa bir süredir sıkıntı yaşanıyordu.

Seyircilerin isteklerini duymayan senaristlerin dizinin sonunu getirdiği sosyal medya kullanıcıları dile getirdi. Bunun yanında başka bir yapımla el sıkışan Esra Bilgiç kısa bir süre sonra çalışmalara başlayacak. Dizinin final yapmasıyla Esra Bilgiç'te Ramo dizisine veda edecek.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv