30 saniyede suç rekoru kıran AKP'li Göksu ırkçı ifadelerini inkar etti

30 saniyelik konuşmasında suç rekoru kıran Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi AKP Grubu Başkanvekili Tevfik Göksu, tepkilerin büyümesi üzerine çark etti. Sosyal medyadan bir video ile açıklama yapan Tevfik Göksu, yine "Ben...

30 saniyelik konuşmasında suç rekoru kıran Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi AKP Grubu Başkanvekili Tevfik Göksu, tepkilerin büyümesi üzerine çark etti. Sosyal medyadan bir video ile açıklama yapan Tevfik Göksu, yine "Ben söylemedim" diyerek yine yalan söyledi.

İmamoğlu'nun kazanmasına en çok Yunan medyasının sevindiğini ifade eden Tevfik Göksu daha sonra İmamoğlu'nun nereli olduğunu iftar programına katılan vatandaşlara sordu. Vatandaşlardan “Trabzon” cevabını alan Göksu “E hesap başka” dedi. 30 saniye süren konuşmasında, Irkçılık, bölücülük, halkı kin ve düşmanlığa tahrik, iftira, yalan, bireyin şerefine saldırı, hedef gösterme gibi suçlar işleyen Tevfik Göksu, tepkiler büyüyünce, "Ben öyle bir şey demedim" açıklaması yaptı. İki videoyu birlikte izleyin, 'Demiş mi, dememiş mi' karar verin.

Politika