8 YIL SONRA: Sedat Peker ve Feyzi İşbaşaran helalleşti

8 YIL SONRA: Sedat Peker ve Feyzi İşbaşaran helalleşti

Feyzi İşbaşaran Sedat Peker'e teşekkür etti, Erdoğan'ı eleştirdi:Sayın Erdoğan, siz arkadaşınızın sucuk imalathanesinde çalışırken, Devletin en mahrem bilgileri benden geçiyordu

Feyzi İşbaşaran, Turgut Özal'ın Başbakan Başdanışmanlığı ve Başbakan Özel Kalem Müdürlüğü, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevlerinde bulundu. Özal ve Erdoğan döneminde milletvekilliği yaptı. 26 Aralık 2009'da FETÖ'yü ve Erdoğan'ı eleştirerek AK Parti'den istifa etti. İstifası sonrası hedef haline geldi. O dönem Erdoğan'a yakın olan Sedat Peker'in adamları tarafından darbedildi. İşbaşaran Sedat Peker ile helalleşerek, 8 yıl sonra teslim edilen hakkı için  teşekkür etti. Feyzi İşbaşaran Twitter hesabından yaşanan süreci belgeleriyle özetledi:

Bu tweeti çok önemsiyorum.8 yıl önce Metin Külünk ve Aktrollerin sahte tweetleri ile Erdoğan beni tutuklatmıştı.
Sedat Peker, benim böyle bir tweetimin olmadığına Vatan Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlar Bürosunda ulaşmış ve benim böyle bir tweetimin olmadığına dair raporu gördü.
bilisim.jpg
Ben 2014’te Erdoğan ve ailesine hakaretten gözaltına alınmadım. Bugün, cezaevinde olan Adnan Hoca denilen Adnan Oktar’ın şikayeti üzerine gözaltına alınmıştım.
İfademi verdim ve savcılıktan çıkışımda saraydan gelen telefonla tekrar gözaltına alındım
Tekrar gözaltına alındığımda Beyoğlu Emniyet Amirliği'nde saldırıya uğradım. 
Halbuki, Erdoğan ve ailesine yönelik herhangi bir hakaret tweetimin olmadığına dair emniyetin raporu savcılığa sunulmuştu.
Buna rağmen Sulh Ceza Hakimliği beni tutukladı.
Hakim kim mi?
Zindaşti denilen uyuşturucu Baronundan 3.5 milyon dolar alan hakim Cevdet Özcan!
Cevdet Özcan, şimdi açığa alındı ama dosyası Bakanlıkta tutuluyor.
Bu rüşvetçi hakim Cevdet Özcan’ın dosyası neden tutuluyor? Çünkü Burhan Kuzu’nun kimin öldürttüğü ortaya çıkacak 
Burhan Kuzu dürtülerek, Zindaşti dosyasına kapatmak istiyorlar. Çünkü, Zindaşti’nin rüşvet verdiği siyasiler ortaya çıkacak.
Sayın Erdoğan, benim telefonlarımı 10 yıl dinlettiniz, hem de terörden. Daha geçen ay mahkemeden ‘Sizi dinlettik, hakkınızda terörle ilgili herhangi bir şey yok. Dinleme kayıtlarını imha ettik’ diye yazı geldi.
tel.jpg
Hakikaten bu iftiralardan sizin vicdanınız hiç sızlamıyor mu !?
Sayın Erdoğan, siz arkadaşınızın sosis/sucuk imalathanesinde çalışırken, Devletin en mahrem bilgileri/belgeleri benden geçiyordu. 
Böyle 35 yıl bürokraside, siyasette, milletvekili olarak Mecliste görev yapan benim terörle ne alakası olabilir!?
Sedat Peker beni telefonla aradı, uzun bir konuşma yaptık. Sedat Peker kadar vicdanlı, onurlu olunuz. #SedatPeker sizin yalanlarla kurduğunuz kumpasa alet olduğu için üzüntülerini iletti. 
8 Yıl sonra hakkımın teslim edilmesi elbette benim için değerli. #SedatPeker’e teşekkür
Vatan Emniyet Amirliği Siber Suçlar Şubesinin düzenlediği bu rapor benim dava dosyamda duruyor.  Ben öyle ‘Allah’a havale etmeyeceğim’ Bağımsız yargının önünde bir gün mutlaka hesaplaşacağız! 
*Kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem