• 90’lı yılların ünlü arabesk şarkıcısı Devran Çağlar, Maltepe’de bir rezidansta ölü bulundu

  Ünlü şarkıcı, Devran Çağlar geçirdiği kalp krizi sonrası hayata veda etti.

  Ölüm haberini ise bu akşam sahne alacağı mekan, sosyal medyadan duyurdu. Peki Devran Çağlar kimdir? Devran Çağlar ‘kimin oğlu’ olarak iddia edilmişti? Kaç yaşında? Devran Çağlar hakkında bilinmeyenler ve çok daha fazlası yazımızda…

  90’lı yılların ünlü arabesk şarkıcısı Devran Çağlar’ın  uzun bir süre yaşamını Almanya’da sürdürmüştü. Daha sonrasında yeniden Türkiye’ye dönen Ünlü şarkıcısı Devran Çağlar, Maltepe’de bir rezidansta ölü bulundu.

  Arabesk şarkıcısı Devran Çağlar (56), Maltepe’de yaşadığı rezidansta ölü bulundu. Çağlar’dan bir süredir haber alamayan yakınları, Çağlar’ın çalıştığı iş yeri sahibine ulaştı. Ünlü şarkıcının yaşadığı Maltepe’deki rezidansa gelen yakınları, çilingir yardımıyla kapıyı açtı. Olay yerine gelen savcının incelemeleri sürüyor.

  ‘Ben Eşref Kolçak’ın reddettiği oğlu…’

  ‘Ben Eşref Kolçak’ın reddettiği oğlu, Harun Kolçak’ın da ağabeyiyim’ iddialarıyla gündeme gelmişti

  90’lı yıllara damgasını vuran ünlü pop müzik sanatçısı Harun Kolçak’ın rahatsızlığı nedeniyle fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının ardından, Devran Çağlar’ın yıllar önceki ‘Ben Eşref Kolçak’ın reddettiği oğlu, Harun Kolçak’ın da ağabeyiyim’ iddiaları tekrar gündeme geldi.

  Peki Devran Çağlar kimdir? Devran Çağlar gerçekten Eşref Kolçak’ın oğlu mu? Kaç yaşında? Devran Çağlar hakkında bilinmeyenler ve çok daha fazlası yazımızda…

  Devran Çağlar Kimdir?

  Devran Çağlar, şarkıları ve güçlü sesiyle bir döneme damgasını vurmuş ünlü şarkıcıdır.

  Devran Çağlar, geçtiğimiz yıllarda bir televizyon programına konuk olarak, “Ben Eşref Kolçak’ın reddettiği oğlu, Harun Kolçak’ın da ağabeyiyim!” iddialarında bulunmuştu.

  İddialarına devam eden Çağlar, “Babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni fazlasıyla dışladı. Bana o dönemlerde ‘Ulan benim gibi bir adamın oğlu *bne olur mu? Bu bana yakışır mı?’ diyerek baskı yapıyordu.

   

   

   

  Ben de bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Bu bana verilmiş bir hissiyat bunu reddedemezdim. Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı.

   

  18’inci yılda AKP’yi karıştıran Berat Albayrak videosu!

   

  20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

  Bu iddialara açıklık getirmek isteyen program sunucuları, Eşref Kolçak’ı aramış ve konu ile alakalı görüşmek istediklerini söylemişlerdi. Eşref Kolçak’ın bu telefona yanıtı çok sert olmuştu.

  Eşref Kolçak; “Benim yıllarca emek vererek saygınlık yarattığım ismimi sakın ola ki *bnelerin isimleriyle yan yana koymayın” şeklinde yanıt vermişti.

  Bunun üzerine Devran Çağlar; “görüyorsunuz işte babam bana hala sinirli olduğu için sizi böylesine tersledi” ifadelerini kullandı.

   

   

  Harun Kolçak ile kardeş olduklarını fotoğraflar ile kanıtlamaya çalışan Devran Çağlar, babasına şöyle seslendi:

  Devran Çağlar; “Babacığım, gel bu kırgınlığa bir son verelim. Hayatımızın son günlerinde beraber mutlu mesut geçirelim. Zaten senin de Yeşilçam’la ilgili isminin anıldığı falan da yok. Artık endişe duyacağın bir durum da kalmadı.”

  İddialar yeniden gündeme gelmişti

  Ünlü şarkıcı Harun Kolçak’ın rahatsızlığı nedeniyle fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının ardından Devran Çağlar’ın iddiaları yeniden gündeme geldi. Peki Devran Çağlar, gerçekten Eşref Kolçak’ın oğlu mu? Devran Çağlar’ın bu iddialarına Eşref Kolçak ne yanıt verecek?