Abdülhamid dizisinde Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu’na flaş gönderme

Abdülhamid dizisinde Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu’na flaş gönderme

TRT dizisi Payitaht Abdülhamid'in 85. bölümünün fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Abdülhamid kendisine ihanet edenlere verdiği mesajlar, akıllara Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun kurmak üzere olduğu partiler geldi.Payitaht...

TRT dizisi Payitaht Abdülhamid'in 85. bölümünün fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Abdülhamid kendisine ihanet edenlere verdiği mesajlar, akıllara Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun kurmak üzere olduğu partiler geldi.

Payitaht Abdülhamid yeni fragmanı ile ekranlara geldi. Heyecanın, gerilimin, temponun yükseldiği, tuzakların ardı ardına sıralandığı yeni fragmanda; Abdülhamid Han, kendisine ihanet edenlere gözdağı veriyor.

Payitaht Abdülhamid dizisinde son bölümünde Abdülhamid'in şu sözleri dikkat çekiyor.

“Gül ağacına su veririz. Lakin su hem güle yarar hem de dikene... Yanımızda yöremizde su verdiklerimiz diken olmaya meyletmişlerse sonunda mutlaka budarız!”

Dizideki bu sözler, AKP'den ayrılıp yeni parti kuracakları söylenen Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve onlarla beraber hareket edenlere yönelik gözdağı mesajları olarak da algılandı..

Son Dakika Haberleri