Acun Ilıcalı'nın eski eşlerinden 'Melisa' açıklaması

Acun Ilıcalı'nın eski eşlerinden 'Melisa' açıklaması

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz hakkında çıkan haberlerle ilgili sessizliğiniz bozdu. Yılmaz sosyal medya hesabı aracılığı ile açıklamada bulundu.  Yılmaz'ın açıklamasından sonra bir açıklama da Şeyma subaşından...

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz hakkında çıkan haberlerle ilgili sessizliğiniz bozdu. Yılmaz sosyal medya hesabı aracılığı ile açıklamada bulundu.  Yılmaz'ın açıklamasından sonra bir açıklama da Şeyma subaşından geldi.

Televizyoncu Acun Ilıcalı, 2003 yılında Zeynep Yılmaz ile evlenmiş, 2016 yılında da boşanmıştı. 2017 yılında Şeyma Subaşı ile evlenen Ilıcalı'nın bu evliliği uzun sürmedi ve ikili, bir yıl sonra boşanma kararı aldı.

Bu olayların ardından şaşırtan bir gelişme yaşanmıştı. Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz'ın Yasemin ve Melisa ile birlikte Miami'de oldukları ve Melisa'nın da Zeynep Yılmaz'a 'anne' dediği iddia edildi.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz hakkında çıkan haberlerle ilgili suskunluğunu bozdu.

Yılmaz, eski eşi Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa'nın kendisine 'anne' dediği iddiasına sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Zeynep Yılmaz, Instagram üzerinden şu açıklamayı yaptı:

acun

Konuyla ilgili bir açıklama da Şeyma Subaşı'ndan geldi.

İşte Şeyma Subaşı'nın o paylaşımı:

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam