Adobe Photoshop Camera : Sıkı bir giriş yaptı

Adobe Photoshop Camera : Sıkı bir giriş yaptı

Adobe Photoshop Camera ile selfie fotoğraflar daha renkli bir hal alacak. Adobe, Android ve iOS kullanıcıları için yeni fotoğraf düzenleme uygulaması...

Adobe Photoshop Camera ile selfie fotoğraflar daha renkli bir hal alacak. Adobe, Android ve iOS kullanıcıları için yeni fotoğraf düzenleme uygulaması Adobe Photoshop Camera ’yı indirilmeye sundu.

FETÖ İlişkisini Ahmet Hakan Savundu!

Adobe Photoshop Camera :  Sıkı bir giriş yaptı. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama, selfie fotoğraflarda pek çok düzenleme, renklendirme ve özel filtreleri kullandırma imkânı sunuyor.

Adobe, bu uygulama için pek çok ünlü isimle çalışmış, ki bunlardan bir tanesinin de pop yıldızı Billie Eilish olduğu belirtildi. Bazı filtrelerde Eilish’in şarkıları ve kliplerinden esinlenilmiş. Tabii ilerleyen günlerde de pek çok güncellemenin sunulacağı belirtiliyor.

Şu an Google Play Store ve Apple App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen uygulamada 80’den fazla renkli filtre bulunuyor ve bu sayede belki de daha önce hiç görmediğiniz rengarenk selfie’ler elde edebileceksiniz. Tabii bunda yapay zekâ desteğinin de payı büyük.

Adobe Photoshop Camera

Yapabileceklerinizi keşfedin

Çekim öncesinde veya sonrasında uygulamak için Instagram’a uygun lensler ve kamera efektleri arasında gezinin. Bunları uygulayıp değiştirmek son derece kolaydır. Böylece fikrinizi değiştirdiğinizde istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca favorilerinizi kaydederek her istediğinizde kullanabilirsiniz.

Sosyal medya akışınıza yepyeni bir hava katın

Billie Eilish’in de aralarında bulunduğu, öne çıkan sanatçılar ve influencer’lar tarafından oluşturulan Photoshop lensleriyle benzersiz tarzınızı sergileyin. Fotoğrafları doğrudan Photoshop Camera uygulamasından paylaşın ve kendinizi farklı şekillerde ifade etmenin ne kadar kolay olduğunu keşfedin.

Son derece akıllı

Photoshop Camera, selfie’ler, yemek fotoğrafları, manzaralar ve daha fazlasını çekmeniz için yapay zekâ destekli özelliklere sahiptir. Portreleri yeniden aydınlatma ve bozulmaları kaldırma gibi hızlı düzeltmelerle, üzerinde çok uzun süre çalışmışsınız gibi görünen görüntüler paylaşabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji