Ahmet Hakan’a tepki yağdı: ‘Fırıldak olmak zor zanaat’

Ahmet Hakan’a tepki yağdı: ‘Fırıldak olmak zor zanaat’

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’i köşesine taşıdı.Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’in de aralarında bulunduğu şüpheliler adliyeye sevkedildi. Ahmet...

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’i köşesine taşıdı.

Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’in de aralarında bulunduğu şüpheliler adliyeye sevkedildi. Ahmet Hakan, bugünkü yazısında, “Benim davam nasıl olsa öteki dünyaya kalır falan demeyin.” dedi.

Daha önce sosyal medya hesabında Ali Demir hakkında “Özünde iyi bir insandır” ifadelerini kullanan Hakan, bugün kaleme aldığı yazısında ise “Benim davam nasıl olsa öteki dünyaya kalır falan demeyin” dedi. Hakan’ın yazısı sosyal medyada çokca tepki topladı. Tiyatrocu Genco Erkal “Fırıldak olmak zor zanaat” yorumunda bulundu.

Ahmet Hakan’ın yazısından ilgili bölüm şöyle:

Ey kul hakkı yiyenler! Bu fotoğrafa iyi bakın!

Bir zamanlar üniversite sınav sorularının kendisine emanet edilen kişiyi görüyorsunuz bu fotoğrafta…

Gözaltına alınmış, polislerin arasında  polis merkezine götürülüyor.

Kudretli günlerinden epey uzakta, bitap ve perişan!

Bu fotoğraf, kul hakkı yemenin sadece öteki dünyada değil, bu dünyada da önünde sonunda bir karşılığı olacağının çarpıcı fotoğrafıdır.

Ey kul hakkı yiyenler!

Benim davam nasıl olsa öteki dünyaya kalır falan demeyin.

Öteki dünyada sizi yargılayacak olan yüce iradenin, aynı iradeyi bu dünyaya da yansıtmayı tercih edebileceğinin farkına varın.

Ve kul hakkı yemekten vazgeçin.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika