AK Partili vekilden Milli Eğitim Bakanına uyarı

AK Partili vekilden Milli Eğitim Bakanına uyarı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, sosyal medya üzerinden Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e açıktan çağrıda ve uyarıda bulundu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, sosyal medya üzerinden Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e açıktan çağrıda ve uyarıda bulundu. Şanlıurfa’nın ciddi eğitim sorunları olduğunun altını çizen Fakıbaba, Milli Eğitim Bakanına seslenerek atılacak adımların şehrin milletvekilleriyle istişare edilmesi gerektiğini söyledi.

Fakıbaba şu ifadeleri kullandı:

Sayın Milli Eğitim Bakanımız; modern yönetimde başarı için sorumluluğu olan herkesi sürece katmak ve gerekli istişareyi yapmak şarttır... Şanlıurfamızın çok önemli eğitim sorunları olduğunu biliyorsunuz. Bu sorunların çözümü adına atılacak her adım şehrin milletvekili olarak bizim için de çok önemlidir. Çünkü halkımıza karşı sorumlu olan ve hesap veren milletvekilleridir. Şehrimizin ciddi eğitim sorunlarını çözmek adına; milli eğitim müdürü değişikliği de dahil atılacak adımlarda milletvekili olarak bizimle de istişare etmek ve sorumluluk paylaşımı hepimizin yararına olur. Gidenin neden gittiğini, gelenin neden geldiğini bilmediğimiz bir kararı halkımıza izah etmenin zorluğunu sizinle paylaşmak istedim…

ekran-resmi-2021-08-29-15-16-50.png 

Önceki ve Sonraki Haberler
Eğitim