Akit yazarı Abdurrahman Dilipak: Kolonya, esrardan daha zararlı

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak: Kolonya, esrardan daha zararlı

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, kenevirin kolonyadan daha zararlı olduğunu ileri sürdü.Yazılarında sık sık kenevirinin faydalarından bahseden Dilipak bu kez koronavirüs salgını ile birlikte kullanımı artan kolonyaya...

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, kenevirin kolonyadan daha zararlı olduğunu ileri sürdü.

Yazılarında sık sık kenevirinin faydalarından bahseden Dilipak bu kez koronavirüs salgını ile birlikte kullanımı artan kolonyaya değindi.

"KOLONYA DAHA ZARARLI"

Kolonyanın kenevirden daha zararlı olduğunu savunan Dilipak, "Tamam oksijen için oksijen makinası lazım. İyi de, kenevir oksijen fabrikası gibi çalışıyor. Ama onun dişisinin tepe yaprağında esrar var. İyi de kardeşim kolonya içince de, kafa yapar, hem de daha zararlı.. Bedava, her eve bahçeye, balkona oksijen, bitki hayvan herkes için" ifadelerini kullandı.

İşte Dilipak'ın o paylaşımı:

EZHEL 'ÖZENDİRMEKTEN' HAPİSTE YATMIŞTI

Kamuoyunda 'Ezhel' olarak bilinen ünlü rapçi Sercan İpekçioğlu hakkında şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği iddiasıyla tutuklanmış, ardından beraat etmişti.

Mahkeme salonun önünde gazetecilere açıklama yapan Sercan İpekçioğlu adalete güvendiği söyleyerek, "Ben sadece müziğimi yapmak istiyorum" demişti.

Ardından İpekçioğlu, Türkiye'den ayrılarak Almanya'nın Berlin şehrine yerleşti.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv