AKP'de korona şoku!  Grup Başkanvekilinin koronavirüs testi pozitif çıktı

AKP'de korona şoku! Grup Başkanvekilinin koronavirüs testi pozitif çıktı

AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun Kovid-19 testi pozitif çıktı. Daha önceden HDP’de Mardin Milletvekili Pero Dündar, Şırnak Milletvekili Nuray İmir ve Muş Milletvekili Mansur Işık’ın testleri pozitif çıkmıştı.

AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun Kovid-19 testi pozitif çıktı. Daha önceden HDP’de Mardin Milletvekili Pero Dündar, Şırnak Milletvekili Nuray İmir ve Muş Milletvekili Mansur Işık’ın testleri pozitif çıkmıştı.

AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun yeni tip koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıktı. Akbaşoğlu bugün TBMM'ye gelip oyunu kullandı. https://tele1.com.tr/uc-hdpli-vekil-koornaviruse-yakalandi-181852/

SAĞLIK DURUMU İYİ

Tedavisine başlanan Akbaşoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu ve AKP Genel Merkezi tarafından sürecin takip edildiği bildirildi.

CHP'Lİ ÖZEL: GEÇMİŞ OLSUN

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel genel kurulda yaptığı açıklamada "Sayın Akbaşoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili olumsuz bir haber aldık geçmiş olsun diyoruz, acil şifalar diliyoruz yakından takip ediyoruz. " diye konuştu.

5 GÜN ÖNCE BAKAN KASAPOĞLU'YLA GÖRÜŞTÜ

Öte yandan Emin Akbaşoğlu, 5 gün önce Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasaoğlu'yla görüşmüştü. Akbaşoğlu, görüşmeye dair fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

3 HDP'Lİ MİLLETVEKİLİNİN KORONAVİRÜS TESTİ DE POZİTİF ÇIKMIŞTI

HDP GrupBaşkanvekilleri Meral Danış Beştaş ve Saruhan Oluç toplamda 3 HDP'li milletvekilinde koronavirüs tespit edildiğini açıklamıştı. Yapılan yazılı açıklamada vekillerin durumunun iyi olduğu bildirilerek, "Daha önce de açıkladığımız gibi Grup salonumuzun da bulunduğu katta bir temizlik personelinin enfekte olduğu hafta başında tespit edilmiştir. Bunun ardından çay ocağı, kat personeli, danışmanlar ve milletvekillerinin test yaptırmaları kararı alınmıştır.Şu ana kadar yapılan testlerde toplamda 3 vekilimizin enfekte olduğu anlaşılmıştır. Vekillerimiz doktor kontrolü altındadır ve sağlık durumları iyidir" ifadeleri kullanılmıştı. https://tele1.com.tr/ugur-bocekleri-sahilleri-istila-etti-iste-nedeni-182945/ https://tele1.com.tr/izmirde-alarm-mahalledeki-herkese-test-yapildi-182942/