AKP’li belediye başkanı ayağa kalkmayan personelin üzerine yürüdü

AKP’li belediye başkanı ayağa kalkmayan personelin üzerine yürüdü

AKP'li Belediye Başkanı Muammer Yıldırım, MHP'ye yakın bir belediye çalışanının üzerine yürüyüp tartakladı. Yıldırım'ın kendisini görünce ayağa kalkma..

AKP'li Belediye Başkanı Muammer Yıldırım, MHP'ye yakın bir belediye çalışanının üzerine yürüyüp tartakladı. Yıldırım'ın kendisini görünce ayağa kalkmadığı için belediye çalışanına bu şekilde davrandığı öğrenildi.

Yeniçağ'dan Fatih Ergin'in haberine göre, Bozkurt Belediye Başkanı Muammer Yanık yakıt almak için benzinliğe geldiği sırada belediyenin itfaiye biriminde çalışan ve izinli olan Hikmet Başpınar’ı gördü. AKP’li Başkan, kendisini görünce ayağa kalkmaması nedeniyle Başpınar’a tepki gösterdi. Yanık, yaşanan tartışma sırasında belediye personeli Başpınar’ın üzerine yürüdü. Araya benzinlik çalışanları girerken, yaşananları benzinliğe ait kamera kaydetti.

Diğer yandan, söz konusu personelin MHP’li eski belediye başkanı Bozkurt Ekeş’in şoförü olduğu ve belediye AKP’ye geçince itfaiye birimine gönderildiği öğrenildi.

DAHA ÖNCE DE AKP VE MHP ARASINDA GERGİNLİK YAŞANMIŞTI

31 Mart yerel seçimlerinde Kastamonu Bozkurt Belediyesi MHP'den AKP'ye geçmiş, göreve gelen Başkan Muammer Yanık'ın ilk işi Ülkü Ocakları Başkanı'nı temizlik hizmetlisi görevine getirmek olmuştu. Bu durum, AKP ve MHP arasında gerginlik yaratmıştı.

Belarus’ta yeni başbakan atandı

ANASAYFA

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam