AKP’li Nergi yazım hatasını düzeltirken de hata yaptı

AKP’li Nergi yazım hatasını düzeltirken de hata yaptı

AKP Milletvekili Hülya Atçı Nergis'in kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, bolca yazım hatası yapması sosyal medyada gündem oldu. Konu üzerine açıklama yapan Nergis, yine yazım hataları yaptı.

Odatv'nin aktardıklarına göre;

AKP Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis'in bolca imla hatası içeren tweetleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Nergis'in peş peşe attığı bazı tweetler şöyle:

  • Kanal İstanbul istemesenizde tarafımızdan yapılacak.
  • Kamil odurki yerine koya eser eseri olmayanın yerinde yeller eser. Kanal İstanbulla ilgili projemiz büyük ölçüde tamamlandı. Dünya ticaretinin %90 ‘ın deniz trafiği ile yapılıyor alması. Dünyanın en önemli deniz yollarından biri olan boğazın önemini arttırmaktadır.
  • Dış temsilciliğimizi 163 den 251’e çıkardık Libya ile imzalanan sözleşme ile Doğu Akdeniz’deki haklarımızı teminat altına aldık. Bölgenin güvenliği için Azerbeycan‘a ve Suriye’ye destek veriyoruz.
  • Muhtarlar 24 TL alıyordu bugün 2700 TL üstünde maaşları var. Pirimlerini yatırıyoruz.

"ERDOĞAN'IN HIZINA YETİŞEBİLMEK İÇİN ACELE ATILMIŞTIR"

Tepkilerin ardından hatalarıyla ilgili açıklama yapan Nergis yine benzer hatalara imza attı. Nergis bu seferde "Seri halde yaptığım paylaşımlar Ak parti gurup toplantısı da Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın beyanlarını içermektedir, o nedenle Erdoğan etiketlenmiştir. Paylaşımlar konuşmanın hızına yetişebilmek için acele atılmıştır" ifadelerini kullandı.

GENEL