AKP'li Sofuoğlu ile yandaş medya birbirine girdi!

AKP'li Sofuoğlu ile yandaş medya birbirine girdi!

Sofuoğlu, HUBLOT markasının kendisi için özel olarak ürettiği ve dünyada yalnızca 100 adet olan 560 bin lira değerindeki saatini Bangkok havalimanında

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, HUBLOT markasının kendisi için özel olarak ürettiği ve dünyada yalnızca 100 adet olan 560 bin lira değerindeki saatini Bangkok havalimanında çaldırmıştı. Sofuoğlu'nun saati için sosyal medyadan yardım istemesi saraya yakınlığıyla bilinen En Son Haber Sitesi ile tartışmaya sebep oldu.

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Bangkok havalimanında çalınan saati için Instagram hesabından yaptığı paylaşımla saat firmasıdan yardım istedi.

Saatinin fotoğrafını paylaşan Sofuoğlu altına da "ÇALINDI! Bu Hublot özel üretim ve dünyada sadece 100 tane var bu da 01. HUBLOT Turkey benim için özel üretmişti ama geçen hafta Bangkok havalimanında çalındı!!! Umarım Hublot bulmam için bana yardım eder." yazdı.

'ŞEREFSİZLİK YAPMAYIN'

Hükümete yakınlığıyla bilinen En Son Haber, Sofuoğlu’nun 560 bin liralık saatini kaybetmesini “Seçime 5 gün kaldı vekil Kenan’ın derdine bak" ifadeleri ile duyurdu.

Saati için sosyal medyadan yardım isteyen Sofuoğlu, En Son Haber'e de yine Instagram'dan yanıt verdi. Haberin ekran görüntüsünü paylaşan Sofuoğlu, "Bu kadar şerefsiz olmayın" yazdı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika