Akşener’den ‘kendimizi zor tutuyoruz’ diyen Bilal Erdoğan’a yanıt!

Akşener’den ‘kendimizi zor tutuyoruz’ diyen Bilal Erdoğan’a yanıt!

İyi Parti lideri Meral Akşener’in Okçular Vakfı’na yönelik “İstanbul Büyükşehir Belediyesi bütçesinden Okçular Vakfı’na 16,5 trilyon lira

İyi Parti lideri Meral Akşener’in Okçular Vakfı’na yönelik “İstanbul Büyükşehir Belediyesi bütçesinden Okçular Vakfı’na 16,5 trilyon lira aktarılmış, yahu Malazgirt muhaberesinde bu kadar ok atılmadı” eleştirisine AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’dan “Çok üzülüyoruz, kendimizi de zor tutuyoruz doğrusu” tehdidinde bulunmuştu. Akşener Erdoğan'ın tehdidine yanıt geldi.

Meral Akşener, Okçuluk Vakfı’nı eleştirdiği için Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan "kendimizi zor tutuyoruz" ifadesini kullanmıştı. Konuyla ilgili bir muhabirden gelen soruya gülümseyerek cevap veren Akşener, “Malazgirt okları, Malazgirt okları” dedi.

31 Mart seçimlerinde İstanbul için Ekrem İmamoğlu adına bireysel olarak da çalıştığını söyleyen Meral Akşener, “Bayram sonuna kadar buradayım önceki seçimde de Sayın Ekrem İmamoğlu’na bireysel olarak çalışmıştım. Partim çalıştı ayrı, İyi Parti Genel Başkanı olarak gayretler ettik o da ayrı, bir de uzun yıllar İstanbul’da politika yapmış biri olarak da ben çalışmıştım. Aynı çalışmalarımı sürdürüyorum. Teşkilatlarımız çalışıyor” şeklinde konuştu.

İyi Parti İstanbul İl teşkilatının kurduğu demokrasi çadırları konusuna da değinen Akşener, “Partimizin il teşkilatının kurduğu demokrasi çadırları seçmenimizle hemhal olmak açısından, vatandaşın tepkisini görmek açısından çok iyi oldu. Adı üstünde demokrasi. Demokrasiyi hatırlatıyoruz muktedirlere” ifadelerini kullandı.