Alaattin Çakıcı'dan Erdoğan'a yeni mektup!

Alaattin Çakıcı'dan Erdoğan'a yeni mektup!

ABC Gazetesi / Haber MerkeziÜnlü kabadayı Alaattin Çakıcı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yeni bir mektup yolladı. Bolu F Tipi Cezaevi'nde yatan Çakıcı, KOAH hastalığı nedeniyle nakil olmak istemiş Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri...

ABC Gazetesi / Haber Merkezi

Ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yeni bir mektup yolladı. Bolu F Tipi Cezaevi'nde yatan Çakıcı, KOAH hastalığı nedeniyle nakil olmak istemiş Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bu talebi reddetmişti. 

MAHKEME-İ KÜBRA'DA BİLE SENDEN ÖZÜR DİLEMEM

Çakıcı Erdoğan'a gönderdiği mektupta nakil edilmemesine tepki göstererek, "Mahkeme-i Kübra'da bile senden özür dilemem" dedi. 

BİR TALEPTE BULUNMAYACAĞIM

KOAH hastalığının diğer hastalıklarını tetiklediğini ve ölümcül riskler taşıdığını belirten Çakıcı, nakil edilmemesinin sorumlusu olarak Erdoğan'ı gösterdi. Çakıcı bundan sonra hastalığına ilişkin Adalet Bakanlığı'ndan bir talepte bulunmayacağının altını çizdi. 

ŞAHSINIZA SAYGI DUYMUYORUM

Çakıcı mektubunun son bölümünde "Sayın Cumhurbaşkanı ne siz ne de dünyanın en güçlü insanı kadri mutlak olan Allah'ın gölgesi değildir. Sizin şahsınıza saygı duymuyorum ama makamınız için kellemi veririm" ifadelerini kullandı. 

İşte Çakıcı'nın avukatı aracılığıyla Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na yolladığı nakil talebi; 

1-207.jpg

İşte Alaattin Çakıcı'nın Erdoğan'a gönderdiği mektup; 

2-182.jpg

">