Alaattin Çakıcı'yı hastaneye bir ordu asker getirdi

Alaattin Çakıcı'yı hastaneye bir ordu asker getirdi

Bolu F Tipi Cezaevi'nde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, KOAH rahatsızlığı nedeniyle gece saatlerinde 50 asker ve yoğun güvenlik önlemleri arasında acil servise kaldırıldı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil...

Bolu F Tipi Cezaevi'nde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, KOAH rahatsızlığı nedeniyle gece saatlerinde 50 asker ve yoğun güvenlik önlemleri arasında acil servise kaldırıldı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi'ne götürülen Çakıcı, 50 jandarma ve polis ekiplerinin geniş güvenlik önlemi altında 2 saatlik muayenenin ardından hastaneden çıkartıldı.

Hürriyet'in aktardığı habere göre, Çakıcı hastane çıkışında gazetecilerin 'referandumla ilgili bir şey söylemek ister misiniz?' sorusuna. "Sandıktan 'evet' veya 'hayır', ne çıkarsa millet ona saygı duymak zorunda. Yoksa insanlar rahmetli Kenan Evren'in hatasına düşer" diye konuştu.

Çakıcı 'oy kullanma imkanınız olsa 'evet' mi yoksa 'hayır' mı kullanırdınız' sorusuna ise, "Mahkumum ben, Türkiye'nin bekasının yanındayım" şeklinde cevap verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem