Aleyna Tilki yaktı, tutuşturdu! Instagram daha önce böyle çekiciliği görmedi! Takipçileri hesabını resmen ele geçirdi!

Aleyna Tilki yaktı, tutuşturdu! Instagram daha önce böyle çekiciliği görmedi! Takipçileri hesabını resmen ele geçirdi!

Son zamanların kuşkusuz en çok konuşulan isimlerinden biri olan Aleyna Tilki, tatilinden pozlar paylaşmaya devam ediyor. Sevilerek takip edilen genç sanatçının paylaşımları da hem sosyal medyada hem de magazin dünyasında büyük bir yer kaplıyor.

Binlerce beğeni alan Aleyna Tilki'ye "Instagram bile daha önce böyle çekici bir şey görmemiştir" yorumları akın etti. En son 'Retrograde' isimli bir şarkı çıkartmış ve kısa sürede 11 milyon izlenme almıştı. Adını 4 yıl önce Cevapsız Çınlama isimli şarkısıyla tüm ülkeye adını duyurmuştu. 513 Milyon izlenme alan şarkısı bir anda ülkenin gündemine oturmuştu. 

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Aleyna Tilki'nin 2 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor. En son Exxen'de yer alan İşte Bu Benim Masalım isimli dizide Cemal Can Canseven ile birlikte yer alan Aleyna Tilki, oyunculuk performansıyla da izleyenleri büyüledi. Hatta Exxen'e binlerce kişi Aleyna Tilki'den dolayı üye olmuştu.

maxresdefault.jpg

İşte o poz

Güzel sanatçı, son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Exxen'de yer alan dizisinin sezon finali yapmasının ardından kendisini Maldivler'de bir tatil yaparak ödüllendiren Aleyna Tilki, tatil pozlarına bir yenisini ekledi. Hayranları ise Aleyna'nın sosyal medya hesabını resmen kilitledi. İşte Aleyna'dan Instagram uygulamasını kilitleyen pozlar!

e1df57c2-e089-4871-99bf-4ff9ddf1b4a0.jpg

"Baby shark" notunu düşerek paylaşım yapan Aleyna Tilki'ye sadece 36 dakika içerisinde 36 bini aşkın beğeni geldi. Dakikada bin beğeni alan Aleyna Tilki, fiziğinin düzgünlüğünü ön plana çıkardı. Mini bir şort giyen Tilki üzerine ise kısa bir bluz giymişti. Bir anda sosyal medyada yankılanan bu pozlarda Tilki, belinin inceliğini adeta konuşturdu.

aleyna-tilki-dunya-stari-780x405.jpg

Aleyna Tilki'den gelen bu paylaşım üzerine binlerce kişi Tilki'ye yorumlarda bulundu. "Yandık tutuştuk yapma be Aleyna Baba", "Aman Allahım", "Olum bu kızı neden sevmiyorsunuz" gibi yorumlar yapıldı.

Magazin