Aleyna Tilki Survivor adasında skandalı patlattı!

Aleyna Tilki Survivor adasında skandalı patlattı!

Aleyna Tilki yine yaptı yapacağını! Genç şarkıcı paylaşımları ve iddialı çıkışları ile gündemden hiç düşmüyor.

Siyah mini elbiseli pozu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki, resmen adayı salladı. Takipçilerini ve sosyal medya kullanıcılarını dehşet içinde bırakan bu paylaşımı adada yapan Aleyna Tilki, herkesi meraklandırdı. Tatil ve bir proje için adada bulunan Aleyna Tilki herkesi meraklandırıyor.

Sosyal medyada adeta depreme yol açan bu paylaşım Instagram’ı salladı, Twitter’da yer yerinden oynadı. Genç şarkıcı sürekli yaptığı açıklamalar ve imza attığı projeleri ile sürekli gündemdeki yerini korurken bu sefer siyah mini elbise ile adada öyle bir poz verdi ki görenler hayretler içinde kaldı. Cesaretli pozuna dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum geldi.

2000 doğumlu genç şarkıcı, erken yaşta başarılı bir kariyer ile herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Sosyal medya hesabını çok aktif bir şekilde kullanan Aleyna Tilki bu paylaşımı ile herkesi şoke etti. Cesaretli paylaşımı sosyal medya hesabından yapan ünlü isim gündeme çarpıcı bir giriş yaptı.

Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bu fotoğraf görenlerde sarsıcı bir etki bıraktı. Siyah mini bir elbise ile verdiği poz hayranlarını mest ederken binlerce sosyal medya kullanıcısı tarafından da beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Saniyeler içinde sosyal medyada büyük etkileşim alan genç isim şu sıralar Maldivlerde bulunuyor.

167380458-169435921669696-9177721273373908286-n.jpg

Ünlü adada verdiği poz ile herkesi şaşkına çevirirken, Maldivler’de ne yaptığı ise herkesin merak ettiği bir konu. Ünlü ismin hangi proje ile adaya gittiği ise bilinmiyor. Sürpriz paylaşımlarına ara vermeden devam eden Aleyna Tilki, bu defa ortalığa kasıp kavuran siyah mini elbisesi ile Maldivlerde verdiği poz ile dikkatleri çekti.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin