Müge Anlı'da hane içi şiddet!

Müge Anlı'da hane içi şiddet!

Müge Anlı’da akıl almaz bir olay seyirciyi ekrana kilitledi. İzleyenlerin nefesini kesen bu olayda öyle açıklamalar yapıldı ki duyanların ağzı açık kaldı.

Müge Anlı’da sır olayın gizem dolu arka planı ortaya çıktıkça tansiyon da aynı oranda artmaya başladı. Bir kayıp iddiası ile gelişen olayda sırlar açığa çıktıkça gerilim dolu anlar yaşandı. Müge anlının soruları yöneltmesiyle çözülmeye başlayan olayda gizemli sırlar bir bir açığa çıktı. Kızlarının kayıp oldu gerekçesiyle programa başvuran ailenin öyle bir sırları vardı ki herkes tüyleri diken diken oldu. 

İki çocuk annesi olan Sevdiye Yıldız isimli kadının ailesi, kızlarının kaybolduğunu söyleyerek Müge Anlı’dan yardım istedi. Canlı yayına konuk olan aile kızlarının kaybolduğunu anlattı. Normal bir kayıp vakası gibi başlayan programda, kimsenin beklemediği detaylar ortaya çıkmaya başladı. Aile kızlarının kaybolduğunu söylerken canlı yayında öyle gerçekler ortaya çıktı ki duyanların inanmak istemeyeceği türdendi.

Müge Anlı’nın canlı yayında gelişen bu akıl almaz olay herkeste çarpıcı bir etki bıraktı. 2 çocuk annesi olan Sevdiye Yıldız isimli kadının kayıp olduğunu belirten ailenin söylediklerine karşılık; canlı yayına telefon ile bağlanan komşuları gerçekleri öyle bir anlattılar ki, Müge Anlı hayretler içinde dinledi. Kızlarının bulunması için programa gelen aileye ise tepkiler yağdı.

Programa telefon ile bağlanan komşular, Sevdiye Yıldız’ın ailesi tarafından sürekli dışlandığını ve şiddet gördüğünü anlatması üzerine canlı yayında tansiyonlar yükseldi. Bunun ardından Sevdiye Yıldız’ın ev sahibi canlı yayına bağlandı ve ismini vermek istemdi. “İrfan, karısını dövüyordu. Sevdiye’ye çok eziyet ettiler. Kimse onunla ilgilenmedi. Üvey abisinin kaçtı evine sonra geri döndü. Ama yine dövdüler. Polise gitti, yine gideceğini söyledi. Bana Seviye sık sık 'Bu adamdan bana hayır gelmez' diyordu” sözleri ile stüdyoyu ayağa kaldırdı.

Gerilimin yükseldiği anlar devam ederken Müge Anlı, “Yani İrfan dövüyor muydu karısını? Hiç dövmüyorum diyordu" sözlerini kullanması üzerine İrfan, "Dövmedim. Köye gitmişti inek tepti. İnek üstüme atladı” dedi. Ancak Müge Anlı da dahil kimse buna inanmadı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv