Ali Koç’tan eleştirilere yanıt! ‘Maaşlar nasıl ödenecek’ diye düşünüyoruz

Ali Koç’tan eleştirilere yanıt! ‘Maaşlar nasıl ödenecek’ diye düşünüyoruz

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, amatör branşlar ve ekonomik durumla ilgili eleştirilere "Bu gemi nasıl yüzecek, maaşlar nasıl ödenecek diye düşünüyoruz" diyerek cevap verdi."Maddi olarak hiçbir kulüp için 2019-2020...

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, amatör branşlar ve ekonomik durumla ilgili eleştirilere "Bu gemi nasıl yüzecek, maaşlar nasıl ödenecek diye düşünüyoruz" diyerek cevap verdi.

"Maddi olarak hiçbir kulüp için 2019-2020 sezonu kolay değil. Her geçen sene daha da zorlaşıyor" diyen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, "Bu gemi nasıl yüzecek, maaşlar nasıl ödenecek diye düşünüyoruz" ifadesini kullandı.

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın yeni sponsorluk anlaşması Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda yapıldı.

Anlaşma töreninde açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, hayallerinde daha büyük sponsorluklar olduğunu ifade ederek, "İnşallah futbol tarafında bir işbirliğimiz olacak. Sponsorun büyüğü küçüğü yok. Pek çok rakibimizin mecburen küçülmeye gittiği ortamda Aziz başkanın da ortaya koyduğu vizyon içerisinde büyük bir kulüp olma durumunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Koç, "Bazen taraftarlarımız bize kızıyorlar 'amatörleri bırakın, futbola odaklanın' diye. Bu bir anlayış ve duruş. Buralara yapılan yatırımları alıp futbola yatırma durumu yok Fair Play’den dolayı. Ne kadar harcayacağınız belli. Dolayısıyla öbür taraflarda ödün vermemek için uğraşıyoruz. Bu gemi nasıl yüzecek, maaşlar nasıl ödenecek diye düşünüyoruz. Hiçbir kulüp için 2019-2020 sezonu kolay değil. Her geçen sene daha da zorlaşıyor. Önümüzdeki günlerde milli maç arasında camiaya sesleniş yapmak istiyorum. Onun daha kararını vermedik. Birkaç konuya açıklık getirmenin zamanı geldi" diye konuştu.