Ali Koç'tan teknik direktör açıklaması

Ali Koç'tan teknik direktör açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Adana Demirspor maçı öncesi spor muhabirleriyle soru cevap şeklinde görüşme gerçekleştirdi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Adana Demirspor maçı öncesi basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Gelişmelerle ilgili bilgiler veren Ali Koç, "Testim dün negatif çıktı. Teknik direktör için yarın birkaç ülkede görüşmeler başlıyor. İki haftalık süreçte hocamız belli olabilir" açıklamalarını yaptı.

Ali Koç "Herkesin bir yoğurt yiyişi var. Kimsenin sorgulamayacağı hoca hedefi varsa, bugünden yarına olmuyor. Zoom'la telefonla bitecek iş değil. Prensipte anlaşır, yüz yüze görüşürüz. Bu süreç 1-2 hafta sürebilir" dedi.

Adaylarla ilgili de konuşan Ali Koç "Bir teknik direktör var paradan önce yapıyı konuşuyor. Testim dün negatif çıktı. Hoca için yarın birkaç birkaç ülkeye seyahat başlıyor. Bazı teknik direktörler sezon ortasında gelmiyor. Haziranda çalışacak olan hocanın bu döneme de rehberlik etmesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Sezon değerlendirmesi yapan Ali Koç, "Kırılma maçı Trabzonspor. Konyaspor maçı da geçen sezonki Sivasspor mücadelesi gibi" dedi. Sezonun enteresan ilerlediğini belirten Koç, "Hedefimiz sezonu en iyi yerde bitirmek, Avrupa'da en az bir tur atlamak. Kupaya odaklanmak" ifadelerini kullandı.

Hakem performansını da vurgu yapan Koç, eleştirilerini sakince dile getirdi. Başkan Koç "Hakemlerin genel performansı kötü. MHK toplantısında söylenenler olursa, devrim gerçekleşir" açıklamasında bulundu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor