Ali Türkşen'den ROK'a: Yer ve saat söylesin, yalnız geleceğim

Ali Türkşen'den ROK'a: Yer ve saat söylesin, yalnız geleceğim

Balyoz ve Ergenekon’da yargılanan askerlerin kurduğu "Hayırlı Konvoy"un üyelerinden emekli SAT komandosu albay Ali Türkşen’in Sabah yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’ya “Hayatında bir gün şerefinle yaşa'' demesiyle başlayan...

Balyoz ve Ergenekon’da yargılanan askerlerin kurduğu "Hayırlı Konvoy"un üyelerinden emekli SAT komandosu albay Ali Türkşen’in Sabah yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’ya “Hayatında bir gün şerefinle yaşa'' demesiyle başlayan polemik sürüyor.

Bu sözlere Kütahyalı, “Meczup'' ve “Şerefsiz hain'' ifadeleriyle yanıt verdi. Ali Türkşen ise “İstediğin kanalda, istediğin programa çıkalım'' dedi. Ülke genelinde ''Hayırlı Konvoy’daki en rütbeli isimlerden olan emekli tümgeneral Ahmet Yavuz’un kendisiyle canlı yayına çıkmayı kabul etmediğini söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı, Albay Ali Türkşen’e “Korkak komutanlarını da al, hep beraber canlı yayına çıkalım'' dedi.

T24’ün bugünkü haberinde Kütahyalı’nın sözlerine yanıt olarak Ali Türkşen’in açıklamaları yer aldı. Türkşen, “Korkak ifadesini aynen iade ediyorum. İstediği zaman, istediği televizyon kanalında karşı karşıya gelmeye hazırım. Birkaç gün içerisinde bir yanıt bekliyorum'' ifadelerini kullandı.

Türkşen, T24’ün açıklamaların tamamına yer vermediğini belirterek, “Bugün telefonla aradınız, söylediklerimi buraya yazmamışsınız. ROK’a iletin: yerini, kanalını, saatini söylesin. Yalnız geleceğim'' diye yazdı.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
GENEL