İstanbul trafiği ortasında "Alperen Ocakları" plakalı ve çakarlı araç!

İstanbul Mecidiyeköy'de trafikte bir aracın plaka yerine "Alperen Ocakları" yazısının ve çakarlarının olması sosyal medyada tepki çekti. Videoyu çeken vatandaş aracın sürücüleri taciz edip yol istediğini iddia etti.

Büyük Birlik Partisi (BBP) ile yakınlığı ile bilenen Alperen Ocakları'nın isminin plakada yazdığı bir aracın trafikte çakarlı bir şekilde seyir etmesine sosyal medyadan büyük tepkiler geldi. Herhangi bir yasal dayanağı olmadan plakasız ve çakarlı bir şekilde trafiğe çıkan aracın, trafikte diğer sürücüleri yol için taciz ettiği iddia edildi.

 

Videoyu çeken vatandaş, "Alperen Ocakları" plakalı aracın "Milleti taciz ediyor, yol istiyor devamlı" diyerek İstanbul'un en işlek semtlerinden biri olan Mecidiyeköy'ün trafiğinden çekilmiş videosunu paylaştı. Videoyu çeken vatandaşın sözleri şöyle:

"Memleket oyuncak oldu , bu nedir arkadaş? Plaka yok Alperen Ocakları yazıyor. Polis arabası gibi her tarafında siren çakar bir de milet taciz ediyor yol istiyor devamlı. Ülkenin hali, İstanbul'un göbeği burası, Mecidiyeköy. "

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem