Apple mağazalarını bir an önce açmak istiyor

Apple mağazalarını bir an önce açmak istiyor

Firmanın bir süre daha bekleyeceği düşünülse bile görüldüğü kadarıyla bu beklenti tam tersine dönüştü. Hatırlayacağınız üzere ya Apple kendi mağazalarını

Firmanın bir süre daha bekleyeceği düşünülse bile görüldüğü kadarıyla bu beklenti tam tersine dönüştü. Hatırlayacağınız üzere ya Apple kendi mağazalarını Uzak Doğu Asya’da bile çok geç bir şekilde açmıştı. Şimdi ise bu planı tersine çeviriyor.

Güçlü kaynaklara göre Apple dünyanın birçok bölgesindeki çalışanlarını yavaş yavaş işe çağırıyor. Özellikle de ABD içerisindeki ofisler dolmaya başlayacak. Firma ile ilgili gelen bilgilere göre Mayıs sonunda ofislerin büyük ölçüde dolacağı söyleniyor. Öncelikli olarak donanım geliştiriciler ofisteki yerlerini alacaklar.

Apple mağazalarını bir an önce açmak istiyor

Şirket çalışanlarının işi çağırırken genellikle bazı özelliklere daha çok önem gösteriyor. Eğer uzaktan çalışma metodu uygun değilse o birim daha önce ofise çağrılıyor. Bu nedenle donanım geliştiricilerin öncelikli olarak ofisteki yerlerini alacağı yapılan tahminler arasında. Apple tarafından gönderilen e-posta içerisinde, “Bu hafta kıdemli Apple yöneticileri, çalışanlarını; sürecin ilk veya daha sonraki bir aşamasında olup olmadıkları hakkında bilgilendirmeye başlıyor. İlk aşamada çalışanlardan görevlerine göre ya düzenli olarak ya da sadece belirli dönemler için ofislerden çalışmaları istenecek.” ifadelerine yer verildi.

Burada çok önemli bir detayı kaçırmamak gerekiyor. Duruma göre çalışan sayısında ve çalışma saatlerinde değişiklik yaşanabilir. Sizce firma işe başlama konusunda acele ediyor mu?

Logitech G332 SE kablolu oyuncu kulaklığı inceleme

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji