Arıza, Kefaret, Menajerimi Ara ve Hercai için yolu sonu gözüktü

Arıza, Kefaret, Menajerimi Ara ve Hercai için yolu sonu gözüktü

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerin en çok dikkat ettiği ve yayın hayatına devam edebilmesi için göz önüne aldığı reyting oranları art arda düşük geldiği takdirde dizi için final çanlarının çalmasına sebebiyet veriyor.

Her hafta Pazar günü Show TV’de yayınlanan Arıza dizisi güzel reytingler alsa da son zamanlarda git gel yaşamaya başladı. Ancak seyirci son zamanlarda sıkıldığını ifade etmişti. Kefaret dizisi de yine aynı şekilde FOX ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Fakat o dizinin de reytingleri çok sallantılı. Hercai ve Menajerimi Ara dizisine gelecek olursak o iki dizide aynı şekilde reytinglerinde sallantı yaşamaya başladı ve seyirci artık senaryolardan sıkıldığını dile getirdi. Peki, bu dizilerin rakibi kim?

Pazar günü dizilerinin reyting mücadelesine yeni bir dizi daha katıldı. TRT1 ekranlarında yayınlanacak ve Milli İstihbarat Teşkilatı desteğiyle seyirciye heyecan dolu anlar yaşatacak olan Teşkilat dizisi için geri sayım başladı. Dizinin yayınlanan ilk bölüm fragmanı seyircinin tüm dikkatini üzerine çekerken, Teşkilat dizisine daha şimdiden ilgi arttı.

Teşkilat dizisi gümbür gümbür geliyor…

Pazar akşamı yayınlanan dizilere dahil olan Teşkilat, yayınlandığı ilk fragmanının ardından tüm dikkatleri üzerine çekti. Bugün akşam ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak olan dizinin Pazar günü yayınlanan diğer dizileri mağlup edeceği de sosyal medya söylentileri arasında yer aldı.

İlk bölümüyle 7 Mart Pazar akşamı seyirci karşısına çıkacak olan Teşkilat dizisi için nefesler tutulmaya başladı. Son zamanlarda Pazar akşamlarının yayınlanan dizileri arasında günü birinci bitiren bir yapımla çok nadir karşılaşılıyordu. Teşkilat dizisi o eksiği tamamlayacak gibi görünüyor…

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv