Arka Sokaklar dizisi hakkında skandal gerçek! Milyonlarca izleyicisi var ama kimse bunu bilmiyor! Meğer Arka Sokaklar...

Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan Arka Sokaklar dizisi hakkında şok bir gerçek ortaya çıktı. Yıllardır milyonlarca izleyicisinin olmasına rağmen dizi hakkında o gerçeği çoğu izleyicisi bilmiyor.

Zafer Ergin, Şevket Çoruh, İlker İnanoğlu ve Özgür Ozan gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı başarılı yapımda her bölüm seyircisinin heyecanını yükseltiyor. Sevilerek izlenen dizinin ekranlara gelecek olan yeni bölümü ise Cuma akşamı yayınlanacak. Yıllardır reyting rekorları hakkında ortaya çıkan gerçek ise ağızların açık kalmasına neden oldu.

Televizyon dünyasının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokakların yıllardır düşmeyen reytinglerinin sebebi ise merak konusu oluyor. Öyle ki, televizyon dünyasına başlayan yeni ve çok beğenilen diziler için "Allah Arka Sokaklar ömrü versin" sözleri sık sık dile getiriliyor. Peki, dizinin ortaya çıkan gerçeği ne?

0x0-arka-sokaklar-son-bolum-izle-giray-zelisi-oldurecek-mi-1618001020724.jpg (675×450)

Heyecan ve aksiyonun bir bölüm bile eksik olmadığı dizinin son bölümünde yaşanılanlar ise Twitter'a bomba gibi düşmüş, binlerce tweet almış ve 6 saate yakın TT olarak kalmıştı. Dizinin kaç sezondur ve kaç yıldır ekranlarda olduğu ise özellikle sezon finali yapan birçok diziden sonra merak konusu oldu.

arka-sokaklar-son-bolum-tek-parca-full-izle-8-mart-arka-sokaklar-yeni-bolum-fragmani-izleqp.jpg (750×430)

Tam tamına 15 yıl!

15 sezondur ekranlardaki başarısını koruyan Arka Sokaklar dizisinin 16 sezonu için ise imzalar atıldı. Dizi tam 5 yıldır sevenleriyle buluşuyor. İlk bölümü 31 Temmuz 2006 yılında yayınlanan dizideki çocuk oyuncular resmen bizlerle büyüdü. Gündeme bomba gibi düşen bu gerçek milyonların ağzını açık bıraktı.

60672964e226011ff0e913b0.jpg (800×420)

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv