Arka Sokaklar dizisinin temelinden beri vardı, diziden ayrılacağı ortaya çıktı! Eli kanlı bir katil olarak diziden ayrılıyor! Neler oluyor?

Arka Sokaklar dizisinin temelinden beri vardı, diziden ayrılacağı ortaya çıktı! Eli kanlı bir katil olarak diziden ayrılıyor! Neler oluyor?

Arka Sokaklar dizisinde inanması güç bir olay yaşandı. Efsane dizi yeni bölümde akıl almaz bir olaya sahne verdi. Sarsıcı olayların yaşandığı dizide Zeliha karakterine hayat veren Yüsra Geyik’in başından geçenler herkesi derinden etkilemişti.

Yıllar süren macerası ile uzun soluklu dizi Arka Sokaklar, dizi dünyasında hiç eskimeyen konu ile dikkatleri üzerine topluyor. Herkesin şok içinde izlediği son bölümlerinde sevilen dizi resmen şok üstüne şok yaşattı. Tekrar bölümleri ile bile reyting rekorları kıran Arka Sokaklar dizisi, son haftalarda heyecanı dorukta yaşattığı bölümleri ile herkesin beğenisini kazandı.

Efsane dizi Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha’nın başına gelenler herkesin yüreğini burkmuştu. Toplumsal anlamda gündem yaratan bu olay ile Zeliha, milyonları gözyaşları içinde bırakırken, sosyal medyada da konuya ilişkin binlerce paylaşım ve yorum yapılmıştı.

fggfdgtf.jpg

585. bölümü ile dün akşam, Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan Arka sokalar dizisi, bu bölüm ile haftaya damgasını vurdu. Zeliha’nın başına gelen kötü olaylar ile mücadele eden ekip bu bölümde de bu mücadelesine devam etti. Hüsnü Çoban’ın kendisine ateş eden Nevbahar’ı bulması üzerine Giray karakteri ekipten, annesinin intikamını almak için Zeliha’yı kaçırmıştı. Dizi için son kayda geçen gelişmelerden bir tanesi de Zeliha’nın diziden ayrılacağı oldu.

ghhjhgyjh.jpg

Zeliha’ya işkenceye zorlayan ve ona tecavüz eden Giray, dizide son haftaların en çok konuşulan ismiydi. Bu yaşadıkları ile başa çıkmaya çalışan Zeliha, annesinin mezarını ziyaret etti. Kendi canına kıymaya da kalkışan Zeliha başarılı olamadı. Tüm bu yaşananlar ekran başındaki seyircinin yüreklerini dağlarken Zeliha ise yaşadığı travma ile zor günler geçirdi.

Zeliha diziden ayrılıyor mu?

Dizinin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde, Giray’ı hastanede yakalayan ekip tam müdahale edecekken, Zeliha daha önce olay yerinden aldığı silah ile Giray’ı vurdu. Yaşanan gelişmelerden sonra Zeliha karakterini canlandıran Yüsra Geyik’in diziden ayrılması gündeme geldi.

Medya