Arka Sokaklar ekranlara veda ediyor

Arka Sokaklar ekranlara veda ediyor

Kanal D ekranlarının uzun soluklu yapımlarından birisi olan Arka Sokaklar, yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle izleniyor.

15 yıldır soluksuz bir şekilde yayın hayatına devam eden Arka Sokaklar, yayın tarihi ve bölüm sayısı açısından Türk televizyon tarihinin en uzun dizileri arasında yer alıyor. Dizinin izleyici kitlesi yayınlanan bölümleri hala ilk günkü gibi büyük bir merakla izliyor. Fakat Arka Sokaklar hakkında ortaya çıkan olay herkesi büyük bir paniğin içerisine sürükledi. O oyuncunun sağlık durumu…

Şevket Çoruh, Yüsra Geyik, Zafer Ergin, Onur Bay, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Furkan Göksel ve İlker İnanoğlu gibi birçok ünlü oyuncunun kadroda yer aldığı Arka Sokaklar dizisinde Koronavirüs şoku yaşandı. Dizinin izleyici kitlesi aldıkları haberin ardından başrol oyuncularından birisi olan o ismin sağlık durumunu merak etmeye başladı.

Her yeni bölümünde seyirci kitlesini ekranlara kilitleyen Arka Sokaklar dizisinde iki oyuncunun birden koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Bu haberin ardından milyonlarca kişi dizinin yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağını merak etmeye başladı. Arka Sokaklar’ın başrol oyucusu olan o ismin sağlık durumu ise…

Son zamanların en çok izlenen dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik’in koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Bununla birlikte evinde karantinaya alınan oyuncunun sağlık durumu iyiyken Arka Sokaklar’da Bahar Komiser karakterini canlandıran Merve Oflaz’ında Koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtildi. Peki, çekimler durduruldu mu?

Arka Sokaklar dizisinde yer alan Yüsra Geyik’in Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından milyonlarca kişi dizinin çekimlerinin durdurulup durdurulmadığını merak etmeye başladı. Konu hakkında ne oyuncudan ne de yapımcıdan net bir açıklama gelmedi.