İbo Show'a katılan konuk İmparator'u ifşaladı

İbo Show'a katılan konuk İmparator'u ifşaladı

Star TV ekranlarının en çok izlenen programları arasında yerini alan İbo Show yayın hayatına başarılı bir şekilde devam ediyor.

İmparator İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunda olan İbo Show, yayın hayatına seri bir şekilde devam ediyor. Her hafta birbirinden başarılı sanatçılara ev sahipliği yapan İbo Show’un bu haftaki konukları Ceylan, İsmail YK, Fatih Ürek ve Zahide Yetiş oldu. Seslendirdikleri parçalarla seyircinin hem duygusal hem de eğlenceli anlar yaşamasına vesile olan isimlerden birisi çarpıcı bir açıklamada bulundu. Neler oluyor?

Neredeyse tüm Türkiye’nin özlediği ve geçmiş yıllarda olduğu gibi şimdilerde de izlenme rekorları kıran İbo Show, son bölümünde gündemde adeta yankı uyandırdı. Milyonlarca kişi konuk olan sanatçıların seslendirdiği parçaları pür dikkat dinlerken o ismin İbrahim Tatlıses hakkında söylediği şeyler herkesi şaşkına çevirdi. Hatta öyle ki o itiraf beraberinde yeni konuları getirdi.

Her hafta cumartesi günü Star TV’de yayınlanan İbo Show, tüm zamanların en hareketli bölümünü yayınlamasıyla birlikte sosyal medyanın diline düştü. İsmail YK’dan tutun Ceylan’a kadar konuk olan her sanatçı açıklamalarıyla gündem oldu. Fakat o isim İbrahim Tatlıses hakkında söylediği şeyle birlikte sosyal medyanın altını üstüne getirdi.

İbo Show’un yayınlanan 18. Bölümünde konuk olan sanatçılar birbirinden başarılı sesleriyle en güzel parçalarını seslendirdi. Ünlü şarkıcı Ceylan ise İbrahim Tatlıses ile birlikte ‘Mamudo’ şarkısını söyleyince tüm dengeler değişti. Seslendirdiği parçanın ardından açıklamada bulunan Ceylan, “Bu türkü İbrahim Bey’le gerçekten ikimizin türküsü. Hem o çok seviyor hem de ben onun istediği gibi seslendirdim. Benim şimdiye kadar iki hocam oldu…” sözlerini dile getirdi.

Açıklamalarına devam eden Ceylan, “Benim iki tane hocam oldu bu hayatta. Bana hep sordular ‘nasıl böyle oldun? Nasıl yetiştin?’ diye. Benim iki tane hocam vardı. Birisi babamdı diğeri İbrahim Bey!” sözlerini dile getirdi. Ünlü şarkıcının açıklamasının ardından sosyal medya kullanıcıları, “İbrahim Tatlıses’in yeni mesleği ortaya çıktı!”, “Ceylan resmen ifşaladın ha!” ifadelerine yer verdi.

Medya