Demet Akalın bu sefer Survivor yarışmacısına saldırdı

Demet Akalın bu sefer Survivor yarışmacısına saldırdı

Yıllardır sanat dünyasında adından bahsettiren ve başarılarıyla Türkiye'nin gurur verici isimleri arasında yer alan güzel şarkıcı Akalın, bu kez açık sözlülüğünü Survivor için kullandı.

Demet Akalın, dün Survivor'da elemenin sonrasında bir mesaj paylaştı. Paylaştığı mesaj birçok kişi tarafından desteklenirken, çok sayıda kişi tarafından da tepki aldı. O Survivor yarışmacısını bu sayede titreten ve sosyal medyada neredeyse gündeme sokan Demet Akalın'ın, ne denli aktif bir medya gücü olduğu da bu sayede öğrenilmiş oldu. Öyle ki; eğer bu söz adaya ulaşırsa, adada da o yarışmacının bir kaos çıkartacağı düşünülüyor.

Survivor'da birçok hayranı ve birçok sevmeyeni olan Survivor Batuhan; Demet Akalın'ın da hedef listesine girdi. Dün Demet Akalın, Batuhan ile ilgili olarak "Elense napardı acaba?" Sorusunu sordu. İma yapan Demet Akalın'ın gönderisinin altına, "Yine poz kese kese veda ederdi! Çocuk baştan aşağı kompleks" yorumu yapıldı. Akalın bu yoruma da yanıt verip; "Survivorı bu kdr seyredip böyle olmak :D Samimi değilsin geçmio bize kardeş sevimsizsin herşeyi sen biliosun hee" dedi. Ardından ise birçok kişi buna yorum yaptı. Yapılan yorumlardan birisi ise şu oldu: "@YsffO12 adlı hesabın yorumu" - Peki Senin yıllardır ekranda olup itici Samimiyetsiz olmana ne demeli:) ayrıca: Kocana Haciz gelirken sırf Senin malın gitmesin diye Kocanı "Boşayacak"kadar neyse anlayan anladıGöz kırpan suratGöz kırpan suratSeren Serengil sana ne dese HAKLIII

basliksiz-14729914685ffc478882091.jpg

Demet Akalın'ın Twitter'ı ardından çalkalanmaya başladı. Birisi Abla Naci Gitti, Çok Kötüyüz, Destek Tweeti at diyince, Akalın; "Ben bakmıyom artık" yorumu yaptı. Devamında ise Batuhan hayranları gönderiye gelerek, nefret ettiği iddiasını ortaya atarak bunun sebebinin ne olduğunu sordu. Kimileri Demet Akalın'ın iyi bir insan olmadığını söyledi, kimileri Batuhan'a çamur attığını. Devamında da devreye Akalın hayranları girdi. Akalın hayranları ise; Batuhan'ın Demet Akalın yanında hiçbir şey olmadığını, Akalın gibi büyük bir sanatçıyla kimsenin böyle konuşamayacağını söylediler.

foto814583760355f6e34e1dc92f.jpg

3 Mart tarihinde de Batuhan Poyraz'ı kızdıracak sözler dile getiren Akalın, bu denli imalarla sürekli olarak gündeme geliyor. Kendince objektif yorum yapan fakat medya gücü fazla olması sebebiyle birçok hayranının da tepki göstermesine sebebiyet veren Akalın'ın bu tarz "ortalığı karıştırdığı" iddia edilen gönderiler paylaşmaması, birçok kişi tarafından talep ediliyor. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv