Survivor'da işler değişti, Hanzade kalıyor

Survivor'da işler değişti, Hanzade kalıyor

Ekranların en sevilen yarışmaları arasında yerini alan Survivor’da büyük eleme heyecanı dün akşam milyonlarca kişiyi etkisi altına aldı.

Ekranların en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor'da strateji o yarışmada bir hafta daha kalmaya bazen yetmiyor. Takım arkadaşlarının azizliğine uğrayan birçok yarışmacı, yarışmadan elenmek zorunda kalıyor. Her iki takımda dokunulmazlık oyununu başarıyla kazanmış ve eleme adayları belli olmuştu. SMS ile birlikte haftanın 4. ve 5. yarışmacıları da belli oldu. 

SMS birincileri her iki takımda da açıklandı. Açıklanan SMS birincileri ise Survivor adasında büyük bir şok yaşattı. Ünlüler takımında Çağrı, SMS birincisi olurken Gönüllüler takımında ise Poyraz ve Ayşe baş başa yarıştı. Ayşe'nin ikinci olduğu SMS sıralamasında Poyraz ise birinci oldu. Çağrı SMS birincisi olmasına çok şaşırdığını dile getirirken, milyonlarca kişiye de teşekkürlerini iletti.

Geçen haftanın SMS tablosunu değiştiren Poyraz ise takım arkadaşı Ayşe'ye fark atmış oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ilk takım olan Ünlüler takımı, Gonca için değerlendirme yaptılar. Gönüllüler takımında ise Aleyna Çalışkan ve Hanzade aynı puanları alarak iki eleme adayı oldular. Survivor izleyenleri Hanzade'nin eleneceğini düşünürken elenen isim ise büyük bir şok etkisi yarattı.

Gözler 4. eleme adayı için Çağrı'ya çevrildi. SMS birincisi olduğu için 4. eleme adayını Çağrı belirleyecekti. Çağrı ise "SMS oylamasında çok önlerde olduğunu bildiğim ve asla gitmeyeceğini düşündüğüm için Batuhan kardeşimi aday olarak söylüyorum" sözleriyle Batuhan'ı eleme adayı seçti. Bu karara sinirlenen Batuhan ise "Kardeşim kelimesi orada fazla duruyor" sözlerini dile getirdi. Poyraz ise eleme adayı olarak Ayşe'yi gösterdi.

survivor-3-1.jpg

Survivor'dan elenen isim kim oldu?

Yarışmadan elenen isim ise Gonca oldu. Ekranlara ve yarışmaya veda eden isim için Acun Ilıcalı "Çok üzüldüm, birleşme partisine çok kısa bir süre kalmıştı. Yolun açık olsun Gonca" sözlerini dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv