“Eziyet etmek mi istiyorsun bana?”

“Eziyet etmek mi istiyorsun bana?”

Ekranların en sevilen dizileri arasında yerini alan Masumlar Apartmanı dizisinde yaşanılan olaylar seyircileri çileden çıkardı.

Salı akşamlarının yıldız dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisinde yaşanılan olaylar seyirciyi etkisi altına aldı. “Benim Naci’m öldü” sözlerini dile getiren Safiye’nin, Naci’yi yeniden karşısında görmesiyle krize giren Safiye karakteri seyircilerin dikkatlerini üzerine topladı. Naci ile girdiği ufak çaplı tartışma ülke genelinde büyüdükçe büyüdü. 

Naci'nin apartmanın girişinde bulunan küçük mektup yerlerine kendisi için çok önemli bir sırrını koyarken Safiye'ye yakalanması umutları artırmıştı. Fakat usta senarist öyle bir senaryo yazmıştı ki, milyonlarca seyirci tepetaklak oldu. Naci'yi karşısında gören Safiye, "Delirmeyim artık ben ne olur, hayal olmasın artık bu" sözlerini dile getirdi.

Naci'yi görmesiyle birlikte ne yaptığını bilemez hale gelen Safiye, Naci'nin bıraktığı mektubu ise okumadan yırtar. Naci ise bu tavır karşısında ne yapacağını bilemez ve Safiye'yi sakinleştirmeye çalışır. Fakat Safiye, son noktasına gelmiştir. Artık onun için hiçbir söz, hiçbir davranış fayda etmez.

Eline aldığı mektubu paramparça hale getiren Safiye, Naci'nin kendisine vereceği büyük sırdan habersizdir. Naci Safiye'ye hasta olduğunu ve ölmesine az kaldığını yazmıştır mektupta... Yırtıp attığı mektup için "Şiir mi yazdın sen yine bana, şiir falan istemiyorum ben! Babamda da var bir sürü şiir. Onlardan birini okurdum" sözlerini dile getirdi.

Normalde 13 bölüm için atılan anlaşma, Naci karakterinin çok sevilmesinden dolayı biraz daha uzatılmıştı. Ankara'ya gidecek olan Naci'nin diziye dönüp dönmeyeceği ise büyük bir merak konusu oluyor. Sizce Naci karakteri diziye yeniden dönecek mi? Yorum kısmından düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz!

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv