Masumlar Apartmanı'nda büyük hayal kırıklığı

Masumlar Apartmanı'nda büyük hayal kırıklığı

Masumlar Apartmanı dizsinde skandal bir gelişme yaşandı. Büyük bir hüsrana neden olan bu haber dizi severleri hayrete düşürdü.

Masumlar Apartmanı'nda öyle bir gelişme kaydedildi ki seyirci ters köşe oldu. Hayal kırıklığına neden olan bu gelişme aynı zamanda dizinin hikâyesinde de büyük bir değişimin habercisi olacak. Her bölümüyle seyircisini ekrana kilitlemeyi başaran, Masumlar Apartmanı dizisi bu sefer radikal bir değişikliğe imza atarak herkesi şaşkına çevirmeyi başardı.

TRT 1’in en sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı bu sefer kökten bir değişim geçirecek. Bu durum dizinin hikâyesinde etkili bir değişiklik yaratırken seyirciler ise derin bir burukluk yaşadı. 23 Mart Salı akşamı ekrana gelecek dizideki büyük gelişme seyircinin kalbini kırdı. Masumlar Apartmanı bundan sonra nasıl devam edecek soruları sorulmaya başlandı.

Masumlar Apartmanı’nın yeni bölüm fragmanı herkesi heyecanlandıran görüntüler barındırıyordu. İnci’nin tuhaf bakışları devamında Safiye ve Gülben’in hallerinin yanında Han’ın kahkaha dolu anları korkunç bir bölümün bizi beklediğini işaret ediyor. 27. Bölümün uzun soluklu bir heyecan potansiyeli taşıdığı şimdiden çok net gibi duruyor.

Dizide beklenen terapistin Kırmızı Oda dizisindeki Binnur Kaya olması bekleniyordu ki bu beklenti ters köşe oldu. Han’ın karşısında başka bir terapistin olduğu gözlemleniyor. Başrollerinde Merve Dizdar, Ezgi Mola; Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı dizinin 27. Bölümünde Birkan Sokullu’nun hayat verdiği Han karakterinin bir terapist kliniğinde görülmesi herkesi meraklandırırken İnci’nin tavsiyesine uyduğu anlaşılıyor. Han ile terapist arasında geçen diyalog esnasında Han’ın gülme krizi yaşaması çok merak ediliyor.

Gülben’in Esat ve Esra’yı birlikte görmesi sonucu merdivenlerde kriz yaşaması sonucunda yoğun bir bunalıma girdiği görülürken İnci ve Safiye’ye ilginç yaklaşımları da yeni bölüm için merak uyandırdı. Oldukça garip bir yeni bölümle karşımıza çıkacak Masumlar Apartmanı dizisi, hayret içeren bir tanıtım yayınlaması şimdiden herkesi şaşırttı.

Medya