Hande Erçel Instagram ve Twitter'ı salladı

Hande Erçel Instagram ve Twitter'ı salladı

Türkiye'nin en ünlü isimleri arasında yer alan Hande Erçel, Instagram'da resmen tozu dumana kattı, Twitter'ı karıştırdı. Tüm Türkiye "Erçel sen napıyorsun", "bu nasıl bir şey" yorumları altına imza attı.

Magazin gündemini sallayan ve her defasında gündeme bomba gibi düşmeyi başaran ünlü oyuncu Hande Erçel, şuan da güncel olarak Türkiye'de en fazla takipçi sayısına sahip ünlü olarak ön plana çıkıyor. Beyazlarla bir adeta bir melek gibi olan Hande Erçel; sadece 11 dakikada öyle bir şey yaptı ki herkes şaşkına döndü. Peki, Erçel ne yaptı? 

Verdiği pozlarla Instagram'ı, yaptığı başarılı oyunculukla TV dünyasını, güzelliğiyle ise hayranlarını yakan Hande Erçel; son 1 yılda resmen magazin gündemine bomba gibi düştü. Her gün Erçel konuşuluyor... Şimdi ise 11 dakikada yaptığı şey Türkiye'nin gündemine oturdu.

Güzelliğiyle baş döndüren Hande Erçel; yana kaydırmalı bir fotoğraf serisi paylaştı. Toplam olarak 4 fotoğrafı tek bir gönderide paylaşan Erçel, söz konusu fotoğrafın açıklama bölümüne eyecanımın tavan yaptığı günlerden biri ?(262648437.gün) yazdı. Devamında ise @nilayko, @alirizaozdemir, @nurisekerci, @hakaanyildirim hesaplarını gönderiye etiketledi. Tam 11 dakika sürdü ve sonrasında yaşananlar şaşkına çevirdi!

hande3.jpg

Hande Erçel, sadece 11 dakikalık süre içerisinde toplam olarak 331.275 beğeni aldı. Ayrıca binlerce kişinin de yorum yaptığı bir gönderiyi gösterdi. Bugüne kadar hiçbir ünlü bu kadar hızlı beğeni alamazken, Erçel; sayfa her yenilendiğinde onbinlerce beğeni almaya devam ediyor. Gönderileri milyonlar tarafından beğenilen Erçel'in sadece 11 dakikada aldığı bu beğeniyle ilgili olarak sosyal medya kilitlendi. Kimisi, beğeni botları olduğunu söylerken; kimisi ise, Erçel'in böyle şeylerle uğraşmayacağını ve ihtiyacı olmadığını, muhteşem bir hayran kitlesine sahip olduğunu belirtti.

hande5.jpg

Sosyal medyada her paylaştığı fotoğrafla gündem olmayı başaran Erçel'in bu kez altına imza attığı başarısı herkesi şaşkına çevirdi. Çünkü hiçbir Türk ünlüde bu denli kısa sürede bu kadar yüksek beğeni görmek mümkün olmadı. Milyonlarca hayranı bulunan Erçel, bu sayede kimi kesim tarafından takdir topladı, kimi kesmin ise tepkisini çekti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv