Zeynep kararını verdi, ayrılık çanları çalıyor

Zeynep kararını verdi, ayrılık çanları çalıyor

Ekranların sevilen yüzlerinden olan Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrol oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir’den ayrılan isim sosyal medyadan büyük ses getirdi.

Oynadığı her dizide adından sıkça söz ettiren Demet Özdemir, katıldığı programlarda aldığı sorularla sosyal medyada geniş yer bulmaya devam ediyor. Şimdilerde oynadığı diziden ayrılan isimle ilgili değerlendirmeler yapan hayranlarından sıkça senaryonun değişmesiyle ilgili, eleştiriler geliyor. Ünlü yazar ve psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayelerinden oluşan diziler, son dönemde dizi sektörüne damgasını vurmaya devam ediyor. Yine ünlü doktorun hikayelerinden oluşan “Doğduğun Ev Kaderindir”, işlenen konularla sıkı takipçi kitlesine ulaştı. Peki diziden ayrılan isim kim?

18 bölümdür yayınlanan “Doğduğun Ev Kaderindir”, TV8’in sevilen dizilerinden olarak ekranlarda yerini aldı. Reyting rekorları kıran diziden birçok isim ayrıldı. Yeni gelişmelerin yaşandığı dizide, senaryodan çıkarılan İbrahim Çelikkol’un takipçileri, diziden ayrılacağı haberlere çok üzüldüklerini sosyal medyadan belirtti. Dizinin Mehdi karakteri ile ekranlarda olan İbrahim Çelikkol, bir süredir dizide durağan bir döneme girerek, yeni bölümlerde yer almıyordu. Senaryosunun tamamlandığı öğrenilen ünlü oyuncu diziye yeni bölümde veda ediyor.

Hikayesi ile milyonlarca kişiyi, ekrana kilitleyen ünlü yapım “Doğduğun Ev Kaderindir”de bu hafta İbrahim Çelikkol’un ayrılması izleyenlerin kafalarını karıştırdı. Ayrılık haberleri kulis bilgisi olarak yayıldı. Demet Özdemir ile beraber oynadığı rol çok sevilen ünlü oyuncunun ayrılık kararı ile dizinin yeni bölümlerinin nasıl bir senaryoyla ile devam edeceği ise çok merak ediliyor. Neden gittiğinin merak edildiği Çelikkol, senaryonun gazabına mı uğradı?

2019 yılında yayınlanmaya başlayan “Doğduğun Ev Kaderindir”, milyonların ilgisini çeken hikayesi ve ünlü oyuncuların muhteşem performanslarıyla reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Bir süredir ilk bölümlere nazaran daha az sahnesi bulunan Çelikkol’un Mehdi karakterindeki rolünün fazla uzadığını düşünen seyircilerden gelen yorumlarla, senaristlerin Mehdi’nin rolünü uzatma çabalarının işe yarayıp yaramadığı merak ediliyordu. Zeynep karakterini canlandıran Demet Özdemir, artık yoluna İbrahim Çelikkol olmadan devam edecek. Diziye katılan Engin Öztürk ile yeni bir ivme kazanan senaryo, yeni sezonda seyirciyi sürükleyeceğe benziyor.

Diziden ayrılık kararları peş peşe gelirken Mehdi’nin de rolünün bitmesiyle dizinin senaryosunun, yeni katılan Engin Öztürk ve Ebru Cündübeyoğlu etrafında gelişeceği konuşuluyor. Barış karakteri ile diziye dahil olan Engin Öztürk’ün, Demet Özdemir’in canlandırdığı Zeynep ile yaşayacağı partner ilişkisinin dizideki yansımaları merak ediliyor. Zeynep ve Barış’ın hikayesinde büyük etkiler yaratacak Barış’ın ablasının rolü ise merakla bekleniyor. Dizinin final yapacağı iddia edilmesiyle de sosyal medyada çok fazla kafalar karıştı. Yeni bölümlerin nasıl ilerleyeceği hakkındaki fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv