Esra Erol'a ölüm tehdidi

Esra Erol'a ölüm tehdidi

Esra Erol’da programında son yaşanan olay Esra Erol’u tehlikeye soktu. Sevilen programda sır dolu olay pahalıya mal oldu.

ATV’de yayınlanan ve sırları açığa çıkaran konseptiyle herkesin ilgi odağı olan Esra Erol’da programında çözüm bekleyen son olay programın çizgilerinden çıkarak Esra Erol’un hayatıyla ilgili iddialara neden oldu. Kibar Ünüvar olayı ile sarsıcı sonuçlar doğuran programda Esra Erol hakkında şok detaylar ortaya çıktı.

İbrahim Bey'in 85 bin lirasını Kibar Ünüvar tarafından ele geçirildiğini iddia ederek Esra Erol'a başvurmuştu. İbrahim Bey, Kibar Ünüvar'la ikinci evliliğini yapmaktaydı. Halil İbrahim Bey, Kibar Hanım’ın kendisine kardeşi şeklinde tanıttığı Hakkı ile birlikte parasını kaptırdığını ileri sürdü. 35 bin lira başlık parası şeklinde ve toplamda 85 bin lirasını Kibar'a kaptırdığını iddia eden Halil İbrahim Bey, Esra Erol'dan yardım talebinde bulundu.

Yaşanan bu olayda herkes sadece gizemli bir dolandırıcılık hikayesi görürken, devamında yaşanan bu gelişmeler bunun çok daha ötesinde olduğunu gösterdi. Esra Erol’un tehdit edildiği olayda sınırları aşan bu gelişme sosyal medyada gündem oldu. Eşini dolandırdığı şüphesiyle programa çağrılan Kibar Ünüvar’a sorular sorulmaya başlandı.

Geçtiğimiz hafta Kibar Ünüvar ve oğullarının Esra Erol'u ölümle tehdit ettiği ortaya atılmıştı, Esra Erol'daki yayını bir ihbar kabul eden Kars Cumhuriyet Savcılığı ise Kibar'ın ilk eşiyle ilgili dosyayı yeniden açtığı bilgisi programda değinilmişti. Esra Erol’un saldırıya uğradığı iddiaları ile ilgili sosyal medyada birbirinden farklı birçok iddia yer aldı.

Konuyla ilgili sunucu Esra Erol: Geçen hafta Kibar Ünüvar ile oğullarının Esra Erol'u ölümle tehdit ettiği ortaya atılmış, Esra Erol'daki yayını ihbar kabul eden Kars Cumhuriyet Savcılığı ise Kibar'ın ilk eşiyle ilgili dosyayı yeniden açmıştı. Çok farklı detayların açıklandığı bu soruşturma, programın ihbar hattına gelen bilgiler ile derinlik kazanmaya başladı. Bu bilgiler üzerine daha detaylı bir incelemenin yapıldığı Esra Erol’da cinayet ihtimalinin gündeme gelmesi ise herkesi şok içinde bıraktı. Dolandırıcılık olayı ile başlayan gelişme bir cinayet soruşturmasına döndü. İbrahim Bey’i dolandırmasıyla programa konu olan Kibar Ünüvar şimdi ise bir cinayet skandalı ile karşı karşıya.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv