Bircan Bali hakkındaki gerçek ortaya çıktı

Bircan Bali hakkındaki gerçek ortaya çıktı

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan, her sabah ünlülerin hayatlarının konu olduğu ünlü magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın sunucusu Bircan Bali’nin estetiksiz hali görenleri şaşkına uğrattı.

Magazin programlarının en sansasyonellerinden olan Söylemezsem Olmaz’ın ünlü sunucusu Bircan Bali; Arto ve Seren Serengil’le beraber sunduğu program hız kesmeden devam ediyor. Program boyunca ünlülerin hayatları, aşkları, estetikleri konu olurken zaman zaman ünlü sunucuların da hayatları magazin gündemine düşüyor. Bircan Bali, programda dobra dobra konuşmalarıyla dikkat çekerken bakın bu sefer hangi fotoğrafıyla görenleri şaşırttı.

Pek çok ünlü estetikleriyle ön plana geliyor. Estetik sonrası gündem olmaya alışkın olan ünlüler, artık estetik öncesi halleriyle de pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Bircan Bali kendi sosyal medya hesabından attığı bir fotoğraf ile hayranlarının dikkatini üzerine çekti. Ünlü sunucunun estetik olmadan önceki halini görenler tanımakta güçlük çekti.

Estetiksiz ünlülere konu bu sefer kendisi oldu!

Ünlü sunucu Bircan Bali, yıllardır devam eden magazin programının sunuculuğuna olay açıklamalarıyla devam ediyor. Programda masaya yatırdıkları konulara yaptığı yorumlarla sık sık magazin gündeminde yer alan sunucu, bu sefer de kendi paylaştığı bir fotoğraf ile dillere düştü. Ünlü sunucu, 2009 yılında çekilmiş estetiksiz halini sosyal medyadan paylaştı. Görenler tanıyamadı. Takipçileriyle paylaştığı o kareyle estetiğin dibine vuran ünlüler arasında yerini aldığını düşünen takipçilerinden binlerce yorum geldi.

Programdaki söylemleriyle çok konuşulan ünlüler arasında olan Bircan Bali’nin evliliği de çok konuşuldu. Ünlü avukat Ömer Gezen’le evlilik yapan sunucunun bu evlilikten Saygı Karen adında bir kızı oldu. Sosyal medyadan mutlu haberi verdiği zaman sevenlerinden duygu yüklü mesajlar aldı. 2009 yılından paylaştığı estetiksiz hali de yine çok konuşuldu. Üniversite zamanından çekilmiş olan bu fotoğrafla o zamanlar fazla makyaj yapmadığını, saç renginin karamel olduğunu mavi kolyesinin hala durduğunu belirtti.

5bc99ffdae298bd77b6dbb17.jpg

Hatırı sayılır bir takipçi kitlesi olan sunucunun eski hali çok beğenildi. Üniversite yıllarına ait olan bu fotoğrafla ünlü sunucu, tanınmadan önce de kilo probleminin olmadığına dikkat çekti. Ünlü sunucunun ten rengini beğenen takipçileri, ”Yine saç rengin karamel olsun” şeklinde olumlu yorumlar yaptı. Anneliği ile en büyük değişimi yaşadığını düşünen hayranları, Bircan Bali’ye övgü dolu sözler söyledi.

 

Medya