Survivor'da eleme heyecanında gerginlik çıktı, Acun sakinleştirdi

Survivor'da eleme heyecanında gerginlik çıktı, Acun sakinleştirdi

Kıyasıya mücadelenin tüm hızıyla devam ettiği, dünyaca ünlü yarışma programı Survivor 2021’ de rekabet devam ediyor.

“Survivor” olma mücadelesiyle önce takım için yarışan yarışmacılar, artık birleşme haftasına girilmesiyle beraber kendileri için mücadelelerini devam ettiriyor. Dokunulmazlık oyunu sonrası alınan dokunulmazlıklarla gerilen ada hayatı, eleme potasına çıkarılan isimler arasında zaman zaman gerginlikler yaşanabiliyor. Survivor 2021’de en son oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası yaşanan eleme konseyinde hangi isimler söylendi?

Dokunulmazlık oyunu sonrası Gönüllüler takımından eleme potasına giren ilk isimler Aleyna Ç. ve Hanzade oldu. Gönülleri takımında kıyasıya mücadele veren yarışmacılar arasında yapılan SMS oylamasında son zamanlarda da sosyal medyadan en çok konuşulan yarışmacılar arasında yer alan Poyraz birinci oldu. Birinciliği alarak birleşme partisi öncesi dokunulmazlığı kazanan Poyraz, “eleme potasına hiçbir arkadaşımı koymak istemiyorum, ama elenmeyeceğine emin olduğum, güçlü kadın yarışmacılardan olan Ayşe’nin adını söylemek istiyorum” diyerek eleme potasına Ayşe’yi koydu. Ayşe ise daha önce böyle bir strateji yapmak istediğini, ancak buna takım arkadaşlarının yanaşmadığını dile getirdi. Kendi önerisini; kendi ismiyle canlandırdığını düşünen Ayşe, birleşme öncesi eleme adayı oldu.

Batuhan, son dönemde yarışma da verdiği röportajlarla ve adadaki açıklamalarıyla gündem yaratmaya devam ediyor. Bu hafta eleme adayı olan Batuhan, Çağrı’nın açıklamalarından memnun olmadı. Birleşme öncesi rekabetin artmasıyla konseyler daha da gergin geçmeye devam ediyor. Batuhan, eleme potasına koyulmasına büyük tepki gösterdi.

Elenme ihtimalinin olduğunu düşünerek bunu mimiklerine yansıtan Batuhan, Çağrı’nın kararına şok sözlerle yanıt verdi. SMS birincilikleri olduğu için aday gösterilen Batuhan, “SMS oylamaları değişebilir dedik, dengeler değişebilir dedik. Bir isim yazılacaksa bu ben olmamalıydım. Bunu Çağrı’nın düşünebiliyor olması gerekiyordu diye düşünüyorum. Eleme potasına girdik artık, yapacak bir şey yok” şeklinde yanıt veren Batuhan’ın, yüzündeki ifadeden bu karara olan tepkisi ve şaşkınlığı ekranlara yansıdı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv