Müge Anlı stüdyoda zor anlar geçirdi

Müge Anlı stüdyoda zor anlar geçirdi

Her bölümde inanılmaz iddiaların ve olayların yer aldığı, sevilen Tv programı Müge Anlı’da yaşanan son olay dudak uçuklattı.

2008 yılından bu yana yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın üstlendiği program yüzlerce sarsıcı olaya sahne oldu. Gerçeklerin ve sırların açığa çıktığı programda, son yaşanan olay gözyaşların sel olmasına neden olurken günlerdir beklenen şüpheli vaka gerçekliğe kavuştu. Yalova Çiftlikköy'de ikamet eden Ferhan Tetik, geçtiğimiz hafta ortadan kaybolmuştu ve kendisinden haber alınamıyordu. Tetik'in hayatından endişe duyan ailesi ise Ferhan Tetik'i bulmak için Müge Anlı ve ekibinden yardım talebinde bulundu.

Günlerdir hakkında haber alınamayan Ferhan Tetik ile ilgili inanılmaz bir gelişme yaşandı. 51 yaşındaki Ferhan Tetik 18 Mart Perşembe günü ortadan şüpheli bir şekilde kaybolmuştu. Günlerdir kayıp olarak aranan Tetik için acı haber stüdyoda gözyaşlarına neden oldu. Doğum gününde kayıp olan, 2 çocuk babası Tetik’in cansız bedeni eski Etibank tesisleri içindeki ağaçlıkta asılı halde bulundu.

Sırlarla dolu olayın gizemi hala belirlenemezken; Tetik’in oğlu ve yakınları ise gözyaşlarını hakim olamadı. Tetik’in oğlu üvey annesini suçlarken, babasının intihar ettiğine inanmadığını defalarca kez söyledi. "Babamı üvey annem Hülya Hanım'ın öldürdüğünü düşünüyorum" ifadelerini kullanan Tetik’in oğlunun kaybı herkesi derinden etkiledi. Çevresindeki herkesin şüpheli olayda hedefi ise Ferhan Tetik’in ikinci eşi oldu.

Canlı yayında yaşanan üzücü gelişmede, üvey annesini suçlaması üzerine Müge Anlı: ‘’Kocanı arıyorsan buraya gel’’ sözleriyle şüpheli kadını yayına çağırması üzerine gizemli kadın canlı yayın ile programa bağlandı. Tetik’in ölümü ise yapılan otopsi çalışmasından sonra netlik kazanacak.

Aile ve yakınlarının günlerdir her yerde aradığı doğum gününde kaybolan; 2 çocuk babası Ferhan Tetik'in bundan yaklaşık 6 ay önce çalıştığı işinden çıkarıldığı ve depresyona girdiği iddiaları yer alırken, etrafındaki bazı tanıdıklarına ise sık sık intihar etmeyi aklından geçirdiğini söylediği iddiaları da yer aldı.

Medya