Armstrong: Holochain yatırımcıları köşeyi dönebilir

Armstrong: Holochain yatırımcıları köşeyi dönebilir

Blockchain teknolojisinin ötesinde birtakım yatırımlar yapacağı vaadiyle bilinen Holochain (HOT), ünlü kripto para trader'ı Ben Armstrong'a göre, yatırımcılarını zengin edebilir. Holochain fiyatı son 24 saatte en fazla artış gösteren altcoin'lerden oldu.

Bazı kripto para borsalarından delete edilmesine rağmen ünlü yatırımcı Ben Armstrong tarafından sosyal medyada övülmesi sürdürülen altcoin'lerden olan Holochain (HOT), son günlerde olumlu yorumların lehine bir gidişat sürdürüyor.

Bitcoin fırsatının uzun yıllar önce kaçırıldığını düşünen birçok kişi, yeni kripto paralar içinde, orta ve uzun vadede en iyi sonuca ulaşması düşünülen altcoin'leri araştırıyor. Bu sebeple adından sıkça söz ettiren coin'lerden biri de Holochain oldu.

 

Altyapı konusunda  "HOT mu BTC mi üstün?" tartışması sürüyor

Kimileri tarafından Bitcoin'in tahtına aday olduğu iddiasıyla gündeme gelen Holochain, bazılarına göre ise aşırı abartılan bir magazin malzemesinden ibaret. Ancak Armstrong gibi yatırımcılar, bu altcoin için patlama ihtimali görenler arasında bulunuyor.

Armstrong'a göre, Bitcoin'de bulunan bütün avantajların sebebi olan altyapı sistemini barındıran Holochain, bu avantajları çok daha ileri bir düzeye taşıyabilecek bir sistemi geliştirmesi vaadi ile rakiplerine fark atıyor.

 

1 cent'ten ucuz birçok altcoinde bu hafta potansiyel görüldü

Mart ayının son haftası dahilinde, en büyük fırsat sunacağı tahmin edilen coin'ler arasında, Holochain de bulunuyor. Ayrıca konuyla ilgili birbirine ters trader yorumlarının bulunmasına rağmen, dile getirilen altcoin'ler arasında haftanın en iyi performansını gösteren Holochain (HOT) oldu.

An itibariyle Holochain'in kripto borsalarındaki toplam işlem hacmi, son 24 saatte %239 artış göstermiş durumda ve Binance verilerine göre 0.01055 dolardan işlem görüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Kripto Para