Aşkını itiraf etmeye çalıştı, atağa geçti

Aşkını itiraf etmeye çalıştı, atağa geçti

FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrollere hayat veren Hande Erçel ve Kerem Bürsin projelerine başlar başlamaz haklarında çıkan aşk iddialarıyla beraber adeta gündemi sarsmışlardı. Fakat her iki oyuncu da bu iddiaları yalanlıyor...

Geçtiğimiz dönemlerde sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayın açan ve sık sık birlikte paylaşım yapan Hande Erçel ve Kerem Bürsin bu paylaşımları durdurmuşlardı. Bu durum ise akıllarda soru işaretine neden olmuş binlerce kişi çiftin amacının ne olduğunu anlamaya çalışmışlardı. O dengeler an itibariyle değişti.

Geçtiğimiz haftalarda Kerem Bürsin ve Hande Erçel objektiflere takılmış, hatta birçok kişi Kerem Bürsin’in Hande Erçel’le aynı eve çıktığını iddia etmişti. Bu iddiaların ardından yeni hamle gecikmedi. Hande Erçel, Kerem Bürsin’in kendisini kıskandığını öğrenince işler değişti. Kerem Bürsin ise Erçel’in aşkını itiraf etmesi için fırsat verdi.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor?

Sen Çal Kapımı dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında son derece garip olaylar seyirciye aktarıldı. Birçok kişi o sahneleri tıpkı gerçekmiş gibi hayal ederek sosyal medyada da birçok paylaşımda bulundu. Hande Erçel’in hayat verdiği Eda karakteri, Kerem Bürsin’in canlandırdığı Serkan karakterinin kendisini kıskandığını öğrendi.

Her ne olursa olsun aşk itirafını Eda’dan duymak isteyen Serkan, “Ya tamamen kendi itiraf edecek ya da o itiraf edene kadar ben her şeyi yapacağım!” sözlerini dile getirdi. Eda ise “Senden nefret ediyorum Serkan Bolat!” ifadelerine yer verdi. Peki, Eda sizce ne yapacak? Aşkını itiraf mı edecek yoksa sessizliğini mi koruyacak?

 

Medya